RSS

Witamy i zapraszamy!

07 Kwi

W marcu 2008 grupa nauczycieli i rodziców podjęła się zorganizowania nowej polskiej szkoły, która służyłaby Polonii mieszkającej na zachodnich i południowo-zachodnich przedmieściach Chicago. Rejon ten obejmowałby okolice Naperville, Aurora, Bolingbrook, Plainfield, a także dalej położonych przedmieść.

Pod koniec marca odbyły się dwa zebrania informacyjne, które przyciągnęły sporą liczbę rodziców. Świadczy to o tym, że potrzeba takiej szkoły istnieje. Główną organizatorką tej inicjatywy jest pani Barbara Pańczyk, która od wielu lat jest nauczycielką w szkole polskiej w Addison. Jeśli macie państwo pytania proszę je kierować do pani Pańczyk 630-922-1751 lub Joanny Miezin 630-428-9840.  Można też przesłać zapytania pod adres dyrekcja@polskaszkolanaperville.com.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 7 kwietnia, 2008 w Uncategorized

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 
%d blogerów lubi to: