RSS

Następne zebranie

11 Kwi

Następne zebranie odbędzie się w sobotę 31- ego maja, o godzinie 1 po południu, w sali C biblioteki publicznej w Naperville (3015 Cedar Glade Dr). Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców.

Dostaliśmy już pozytywną odpowiedź na nasze podanie o wynajem klas w Neuqua Valley High School. Mamy do dyspozycji sale w piątek wieczorem lub w sobotę rano – musimy więc niedługo podjąć decyzję. Niektórzy rodzice woleliby, aby przedszkolna klasa była w sobotę. Reszta klas odbywałaby się w piątek między 5 a 8 wieczorem. NVHS ma ‘day care center’, który mógłby posłużyć klasie przedszkolaków.

Zaczynamy też pracę nad regulaminem szkolnym. Regulamin jest wymagany przez szkołę, bywają bowiem przypadki niewłaściwego zachowania uczniów, które gdy się nasilą mogą być podstawą do nieprzedłużenia kontraktu o wynajem, a tego chcemy uniknąć za wszelką cenę.

Piknik, o którym wcześniej wspominaliśmy, jest planowany nadal. Szczegóły podamy, gdy będą znane.

Opracowaliśmy nową kartę rejestracyjną i ulotkę, aby skuteczniej reklamować naszą szkołę.

Odpowiedzi na często zadawane pytania można znaleźć na stronie ‚Pytania i odpowiedzi‚. Jeśli macie Państwo jakieś dodatkowe pytania proszę dzwonić do pani Barbary Pańczyk (630-922-1751) lub pani Joanny Miezin (630-428-9840). Pytania można przesłać też na adres e-mail dyrekcja@polskaszkolanaperville.com.

 
Możliwość komentowania Następne zebranie została wyłączona

Opublikował/a w dniu 11 kwietnia, 2008 w Uncategorized

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 
%d blogerów lubi to: