RSS

Piknik i nastepne zebranie

01 Czer

Następne zebranie planowane jest na sobotę 23 sierpnia w bibliotece publicznej w Naperville (3015 Cedar Glade Dr). Na tym zebraniu będziemy też omawiać program nauczania.
Zebranie 31 maja było bardzo owocne, bowiem pojawiło się dużo nowych osób. Wstępne obliczenia wskazują na to, że mamy ponad 130 dzieci. To jest bardzo dobry początek biorąc pod uwagę, że mamy jeszcze 3 miesiące do rozpoczęcia szkoły (5 września), a więc jest nadzieja, że jeszcze przybędzie nam dzieci. Prosimy więc rodziców o telefoniczne kontaktowanie się ze swoimi znajomymi i podanie im informacji o szkole. Mimo reklamy w radiu (3 stacje) i polskich sklepach w okolicy, jest jeszcze na pewno dużo rodzin, które nie wiedzą o powstającej szkole, bądź wahają się, bo nie są pewne czy szkoła powstanie. Szkoła powstanie na pewno, więc dzwońcie do nich bez obaw i podajcie im informacje.
W poniedziałek 2 czerwca, pani Barbara ma spotkanie w szkole Neuqua Valley H.S. aby podpisać kontrakt na wynajem klas. Bardzo prosimy rodziców, którzy chcieliby zapisać swoje dzieci, a jeszcze nie wypełnili karty rejestracyjnej lub nie powiadomili pani Barbary o chęci zapisania swoich dzieci, aby szybko skontaktowały się z nią tak, aby mogla podjąć decyzję o ilości klas, które trzeba wynająć. Kartę rejestracyjną można pobrać z naszej strony internetowej www.polskaszkolanaperville.com ze strony ‘Dokumenty’.
Piknik odbędzie się w niedzielę 8 czerwca w ośrodku PNA w Yorkville (10701 River Rd, Yorkville, IL, 60560) w godzinach od 1 do 6 pm. W programie mamy lunch, gry i zabawy dla dzieci (moon bounce, klown i inne), występ zespołu tanecznego Dynamic Dance Werks, konkurs rysunkowy, licytacja różnych przedmiotów, które są wam zbędne w domu. Wystąpi też Makus Band. Będzie również możliwość korzystania z basenu na terenie ośrodka PNA, więc prosimy o przyniesienie dzieciom strojów kąpielowych. Kibiców piłki nożnej informujemy, że na terenie ośrodka jest telewizor i będzie można oglądać mecz Polska-Niemcy. PNA wymaga, abyśmy zapłacili $10 za parking, ale połowa z tego będzie przeznaczona na cel naszej szkoły. Potrzebni są ochotnicy do pomocy przy prowadzeniu pikniku, obsłudze maszyny do robienia waty cukrowej, opiece nad dziećmi skaczącymi na moon bounce itd. Chętnych do pomocy prosimy o kontakt z panią Barbarą – 630-922-1751. Jeśli są osoby, które chciałyby rozreklamować swoją firmę i mogłyby nas w zamian za to sponsorować, prosimy o kontakt z panią Barbarą.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 1 czerwca, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: