Piknik

20 Czer

Piknik odbył się, choć pogoda nie bardzo nam dopisała. Przypuszczamy, że burzowa pogoda miała wpływ na decyzję wielu o przyjeździe. Program mieliśmy urozmaicony. M. in. odbył się konkurs rysunkowy z nagrodami dla zwycięzców . Sądząc po uśmiechach, uczestniczące w nim dzieci były zadowolone. Licytacja niepotrzebnych przedmiotów była również owocna, bowiem sprzedane zostały wszystkie przedmioty. Najwięcej emocji dostarczyła licytacja układanki (puzzle) między dwoma dziewczynami, które ją sobie upodobały. W świetlicy dzieci zabawiali dwaj klowni i DJ Marek. Dużo frajdy m. in. sprawił taniec limbo. Młodsze dzieci miały do dyspozycji „Moon walk”, a starsze podzieliły się na dwie drużyny i zagrały mecz piłki nożnej.

Kibice piłki nożnej nic nie stracili, gdyż mecz Polska-Niemcy oglądaliśmy na dużym ekranie. Szkoda tylko, że Polska drużyna przegrała 2:0.

Mimo tego, że pogoda zawiodła, dopisali nasi sponsorzy. Sponsorami były następujące firmy lub osoby prywatne:

Ośrodek PNA – Właściciele ośrodka PNA udostępnili nam kuchnię, jadalnię i świetlicę.

Katarzyna Mika, właścicielka sklepu House of Euro Deli (3450 Montgomery Rd. Aurora, IL, 60504. Telefon: 630-585-7558) – bigos, kiełbasa, woda i soki dla dzieci.

Właściciele polskiego sklepu (448B Weber Road, Romeoville, IL, 60446. Telefon: 815-524-5712) – chleb.

Kowalczyk Orthodontics (2752 Forgue Drive, Suite #106, Naperville, IL, 60564. Telefon: 630-355-1780) – $100.00.

Monroe Realty & Financial Corporation (4206 N Milwaukee Ave,Chicago, IL, 60641. Telefon: 773-350-4050) – $100.00.

Witold Stanisławski z firmy Network It Easy, Inc (6688 Joliet Rd, Suite 365, Indian Head Park, IL, 60525. Telefon 847-594-1030, http://www.networkiteasy.com) – $200.00.

Barbara Balutowski – Indywidualna darowizna – $50.00.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy naszym sponsorom i polecamy się na przyszłość.

Dzięki naszym sponsorom byliśmy w stanie pokryć koszty wynajęcia „Moon walk”, klownów, DJ’a Marka i urządzenia do robienia waty cukrowej.

Oprócz tego chcielibyśmy gorąco podziękować rodzicom i starszym dzieciom, którzy pomagali przy pikniku: Oli opiekującej się dziećmi skaczącymi na „Moon walk”, Sandrze pracującej przy maszynie do robienia waty cukrowej, Joli Kołacz pomagającej przy konkursie rysunkowym oraz jej koleżankom, które podgrzewały i wydawały posiłki. Dyrekcja dziękuje wszystkim, którzy mimo nie najlepszej pogody, przyjechali i bawili się z nami. Być może następnym razem pogoda będzie bardziej sprzyjająca.