RSS

Rozpoczęcie roku szkolnego 2008/09

24 Sier

Rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w piątek 5 września 2008 o godzinie 5:00 po południu w Neuqua Valley High School Gold Campus – Freshman Center, zlokalizowanym przy 3220 Cedar Glade Drive. Budynek szkolny znajduje się w pobliżu biblioteki publicznej w Naperville, położonej przy 3015 Cedar Glade Dr. Aby tam dojechać należy skręcić z 95th Street w Cedar Glade Dr, tak jak do biblioteki, minąć bibliotekę i budynek szkoły będzie po lewej stronie. Prosimy rodziców o nieparkowanie samochodów przed głównym wejściem do szkoły, tylko na parkingu. Jeśli zabraknie parkingu przed szkołą można zaparkować przy boiskach do piłki baseball, które znajdują się za szkołą.

Zmiana sobotnia będzie miała początek roku w sobotę, 6 września, zajęcia odbywać się będą w godzinach od 9:15 rano do 12:15 po południu w bibliotece (3015 Cedar Glade Dr).

Tylko dzieci z klasy przedszkolnej i zerowej mogą przynieść ze sobą coś do zjedzenia.

Książki będą sprzedawane w klasach lub kafeterii w pierwszym dniu zajęć szkolnych.

Na otwarciu szkoły w piątek obecny będzie George Pradel, burmistrz miasta Naperville. Burmistrz odniósł się bardzo entuzjastycznie do naszego pomysłu otworzenia szkoły i mamy wsparcie z jego strony.
W piątki i soboty, ale tylko w godzinach zajęć szkolnych, można kontaktować się z dyrekcją szkoły pod numerem telefonu komórkowego – (630) 450-4349.

Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce poszukuje osób pochodzących z Augustowa. Powstała tam Szkoła Polonii Amerykańskiej i dyrektor tej szkoły wraz z uczniami zostali zaproszeni do Colorado.  Ta czteroosobowa grupa chciałaby na trzy dni zatrzymać się w Chicago i poszukują kogoś, kto by mógł się nimi w tym czasie zaopiekować.  Zainteresowanych pomocą prosimy o kontakt z panią Barbarą Pańczyk.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 24 sierpnia, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: