RSS

Rok szkolny 2008/09 rozpoczęty

12 Wrz

Dyrekcja Polskiej Szkoły w Naperville dziękuje nauczycielom, rodzicom i uczniom za pomoc i udział w uroczystym otwarciu roku szkolnego 2008/2009. Szczególne podziękowania składamy grupie tanecznej pani Ireny Jarocińskiej z Addison oraz paniom Bogumile Miga i Teresie Krzyżanowski z klubu „Polish Friends in Naperville”, Joannie i Oli Miezin za przygotowanie programu z okazji urodzin burmistrza miasta Naperville. Dziękujemy, z sympatią Barbarą Pańczyk.

Prośba do rodziców którzy robili zdjęcia w ubiegłym tygodniu aby przesłali je na adres redakcji Głosu Nauczyciela w celu publikacji w artykule na temat naszej szkoły.  Prosimy aby zdjęcia były opisane: imię i nazwisko fotografa , nazwiska osób na zdjęciu od lewej do prawej, gdzie i kiedy zrobiono to zdjęcie.  W przypadku przesyłania zdjęć drogą elektroniczną prosimy o podanie w/w informacji.  Adres pocztowy redakcji: 5631 West Waweland Ave., Chicago , IL 60634. Strona internetowa magazynu:www.magazynznp.com
W piątek 12 września będzie obecny w szkole pan Marian Grabowski, przedstawiciel  Związku Narodowego Polskiego. Przypominam, iż każda osoba która wykupi członkostwo ZNP wspiera finansowo naszą szkołę.
Przypominam, iż w nadchodzącą sobotę, 13 września o godzinie 11:30 w ATHS przy 213 N. Lombard Road w Addison odbędzie się zebranie rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do 1-wszej Komunii Św. Obecność obowiązkowa.
W sobotę, 20 września 2008 roku od godz. 9:00-1:00 PM na terenie klasztoru sióstr Dominikanek w Justice, IL odbędzie się  spotkanie Młodzieży Polonijnej pod hasłem „Abyśmy byli jedno”. Program spotkania, regulamin, i formularz rejestracyjny są do nabycia w szkole.
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 12 września, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: