RSS

Biuletyn 09/18/2008

18 Wrz
Drodzy Rodzice,
Począwszy od najbliższego piątku, 19 września 2008 między godziną 5:15 a 7:45, wszystkie drzwi wejściowe do szkoły będą zamknięte ze względu na bezpieczeństwo naszych uczniów . Rodzice, którzy będą musieli przywieźć dzieci później lub odebrać je wcześniej, proszeni są o kontakt z Barbarą Pańczyk pod numerem telefonu (630)450-4349.
Zachodzi potrzeba wprowadzenia dyżurów na korytarzach szkolnych: przy klasie przedszkolnej, ‚0’, 1, 2 i 3. Przez najbliższe kilka tygodni będziemy pracować nad ustaleniem dyżurów. W celu zarezerwowania sobie konkretnego dnia, prosimy wpisać się na listę jak najszybciej. Rodziny, które nie zgłoszą się, zostaną losowo wpisane na listę dyżurów i powiadomione o terminie. Lista dyżurów będzie dostępna w piątki podczas zajęć lekcyjnych.
Uczniowie z przedszkola i kl. ‚0’ wychodzą do toalety z wychowawcą lub asystentem wychowawcy, zwykle z całą grupą. Uczniowie z pozostałych klas wychodzą do toalety pojedynczo.
Uczniowie, po wejściu do budynku szkolnego, przechodzą do swoich klas, pod warunkiem, że w klasie jest nauczyciel. Poniżej podajemy numery sal, w których odbywają się zajęcia poszczególnych klas:
„Przedszkole” i ” O”, – sala H105
klasa 1″A” – sala J 152
klasa 2 „A”- sala J 151
klasa 3 „A” – sala J 165
klasa 4 „A” – sala G 181
klasa 5 „A” – sala G 179
klasa 6 „A” i 7″A” – sala J 163
klasa 1 liceum – sala konferencyjna
Planujemy zorganizować kółko matematyczne przygotowujące dzieci do międzynarodowego konkursu matematycznego Kangur. Szczegóły dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej: http://www.mathkangaroo.org. Termin rozpoczęcia kółka nie został jeszcze ustalony. Zajęcia odbywałyby się w czasie zajęć szkolnych i dostępne byłyby dla dzieci nie zapisanych na lekcje religii.
Istnieje możliwość prowadzenia mszy świętej w języku polskim w którymś z kościołów w Naperville. Potrzebujemy jednak listę rodzin polskich, które chciałyby z takiej mszy korzystać. Prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt e-mailowy pod adresem dyrekcja@polskaszkolanaperville.com. Koniecznie prosimy podać: imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy. Prosimy przekazać tę wiadomość wszystkim polskim znajomym.
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 18 września, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: