RSS

biuletyn 10/12/2008

13 Paźdź

OGŁOSZENIA:
• Przepraszamy bardzo rodziców, do których nie dotarła informacja o zmianie godzin lekcyjnych. Dziękujemy za wyrozumiałość. Prosimy wszystkich rodziców, do których nie docierają nasze tygodniowe biuletyny, o udostępnienie nam swojego adresu e-mailowego. Jest to najwygodniejsza i najszybsza forma komunikacji.
• Prosimy o zgłaszanie się na dyżury, tak w piątki jaki i w soboty. Lista dostępna jest w szkole.
• Wszyscy rodzice proszeni są o zwracanie form z danymi osobowymi dziecka do wychowawców klas.
• Wciąż poszukujemy chętnych do podpisania petycji w sprawie polskiej mszy w Naperville. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt e-mailowy po adresem dyrekcja@polskaszkolanaperville.com; można również osobiście wpisać się na listę u nas w szkole. Przypominamy, że potrzebujemy imię, nazwisko, adres e-mailowy i telefon osób wpisujących się.
• Osoby, które mogą zaopatrzyć szkołę w papier do kopiarki, proszone są o kontakt z B. Pańczyk.
• Wszystkie osoby, które przekazują dotacje na cele szkolne, mogą odliczyć to sobie od podatku.
• W piątek, 17 października, będą dostępne do nabycia mapki Polski. Każdy uczeń począwszy od klasy 4 powinien taką mapę posiadać.
• Osoby, które nie zakupiły jeszcze książek lub zeszytów ćwiczeń do religii, prosimy o kontakt z B. Pańczyk.
• Aleksandra Kazun z klasy 4 „A” ma do sprzedania trzy króliczki. Jeden z nich został już kupiony przez Sandrę Pańczyk z klasy 7″A”. Kontakt w sprawie króliczków: tel. (630) 961-5878.
KONKURSY:
• Radio Maryja organizuje konkurs recytatorski. Zgłoszenia prosimy kierować do B. Pańczyk lub wychowawców klas.
• Przypominamy o Rewii Talentów, która odbędzie się 26 października pod adresem 8001 West Belmont, River Grove, IL 60171. Udział mogą wziąć osoby w wieku od 5 lat wzwyż. Pod uwagę będą brane umiejętności aktorskie, muzyczne, wokalne, taneczne, plastyczne, zręcznościowe, sportowe lub inne. Koszt udziału w Rewii dla uczestnika i jednej osoby towarzyszącej (rodzica) wynosi $35.00. Dodatkowe osoby, członkowie rodzin, znajomi będą mogli nabyć bilety w cenie $7.00. Rewia odbędzie się z udziałem przedstawicieli radia, telewizji, prasy, portali internetowych oraz agencji artystycznych. Więcej informacji u B. Pańczyk.
• Ogłaszamy konkurs szopek krakowskich – termin przedstawiania prac do 1 grudnia, 2008. Prosimy o zgłoszenia imienne pod nr. tel. (312) 718-8645. Prace będą przedstawione w restauracji „Lutnia”. Więcej szczegółów na stronie http://www.krakusy.com.
• Przypominamy o konkursie na najładniej udekorowaną dynię. W piątek, 24 października, przynosimy dynie do szkoły. Będą nagrody.
WYCIECZKI:
• Dyrekcja szkoły organizuje wycieczkę dla przedszkolaków i zerówki do Morton Arboretum w sobotę, 18 października lub (jeżeli nie dopisze pogoda) 25 października. Zgłoszenia prosimy kierować do B. Pańczyk. Dzieci ze zmiany piątkowej, zainteresowane wyjazdem, są bardzo mile widziane. Zapraszamy.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 13 października, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: