RSS

biuletyn 10/18/2008

22 Paźdź

KOMUNIKATY:
• Dziękujemy serdecznie pani Helenie Stromidło za przekazanie na rzecz szkoły papieru do kopiarki.
• Wycieczka najmłodszych do Morton Arboretum była bardzo udana. Gorąco dziękujemy rodzicom za udział i pomoc w tym wyjeździe.
• W najbliższy piątek będziemy mieć konkurs na najciekawiej udekorowaną dynię. Zainteresowanych prosimy o przyniesienie dyń do szkoły w piątek, 24 października. Przewidziane są nagrody.
• W piątek, 24 października, na ostatniej godzinie lekcyjnej, gościć będziemy Kabaret Bocian z przedstawieniem estradowo-muzyczno-edukacyjnym pt. “Wesoła Szkoła”. Prosimy wszystkie dzieci o przyniesienie do szkoły $10.00 na bilet wstępu. Po więcej informacji, dotyczących spektaklu, odsyłamy na stronę: http://www.polishdailynews.com/zop.php?mode=archiwum&id=5383
Przedstawienie odbędzie się w sali J 163 i będzie trwało do końca zajęć.
• Przypominamy o rewii talentów (pisaliśmy więcej w poprzednim biuletynie), która odbędzie się w niedzielę, 26 października. Uczestnicy wytypowani przez szkoły dostają się bezpośrednio do półfinału, a zatem nie podlegają dodatkowym weryfikacjom. Zachęcamy gorąco wszystkich utalentowanych. Prosimy o niezwłoczny kontakt.
• Przypominamy, że zajęcia w piątek, 31 października i w sobotę, 1 listopada są odwołane z okazji Halloween.
• Konkurs recytatorski, o którym wspominaliśmy wcześniej, odbędzie się 8-9 listopada. Zwycięzcy otrzymają nagrody rzeczowe oraz tytuły honorowe.
• Międzyszkolny festiwal polskiej piosenki “Wspomnienie”, organizowany przez Szkołę im. Emilii Plater w Schaumburg, odbędzie się w sobotę,10 stycznia 2009 roku. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 grudnia, 2008 roku.
• Dzieci i młodzież, zainteresowana konkursem matematycznym Kangur, proszone są o zgłaszanie się do nauczycieli. Będziemy organizować kółko matematyczne przygotowujące do tego konkursu, w związku z tym potrzebujemy wiedzieć jakie jest zainteresowanie. Konkurs Kangur odbędzie się w czwartek, 19 marca 2009 roku. Więcej informacji podamy po nowym roku. Informacje dotyczące samego konkursu znaleźć można na stronie: http://www.mathkangaroo.org/.
• Od dwóch miesięcy działa w Naperville klub polski. Polonia, zamieszkująca Naperville i okolice, spotyka się raz w miesiącu na krótkim, najczęściej godzinnym spotkaniu z burmistrzem miasta Naperville w City Hall w celu poznania się nawzajem. Najbliższe spotkanie, trzecie już z kolei, odbędzie się w sali konferencyjnej burmistrza G.A. Predel w czwartek, 30 października, 2008 roku, od godziny 19.00 do 20.00. Zainteresowanych gorąco zapraszamy.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 22 października, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: