RSS

Porządkowanie ośrodka w Yorkville – 11/14/2008

14 List

W najbliższą niedzielę 11/16/2008 o godzinie 14:00 w Yorkville odbędzie się coroczne porządkowanie terenu. Teren Ośrodka PNA zawsze o tej porze roku jest sprzątany przez polskich harcerzy. W tym roku nasza szkoła dołącza się do tej pracy społecznej, w związku z tym wszyscy ochotnicy są bardzo mile widziani. Im więcej nas będzie, tym szybciej się z tym uporamy. Przypominamy, że za pomoc w uporządkowaniu terenu w okresie jesiennym, będziemy mogli korzystać z tego ośrodka za darmo przez cały rok. Możemy więc organizować tam pikniki, kuligi, itp. Wszyscy ochotnicy proszeni są o przywiezienie ze sobą grabi do liści. Po uporządkowaniu terenu będziemy mieć wspólnie z harcerzami ognisko; będą kiełbaski, pieczone ziemniaki, gorące napoje jak kakao i herbata. W razie deszczu, ciepły posiłek podany będzie w stołówce. Dzieci, które potrzebują dokument zaświadczający, że pracowały społecznie (community service) proszone są o przyniesienie odpowiedniej formy do wypełnienia. Niezależnie od pogody, wyjazd do Yorkville okazuje się co roku wspaniałą rodzinną zabawą. Zapraszamy wszystkich! Ubierzcie się ciepło!

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 14 listopada, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: