biuletyn 11/17/2008

20 List

Z ŻYCIA SZKOŁY:
– Gorąco dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyłączyły się do porządkowania terenu PNA w Yorkville (Lorenc, Kazuń, Gryszówka, Miezin, Pańczyk). Pogoda się wyjątkowo udała pomimo nieciekawych prognoz na niedzielę. Dzieci i młodzież po zgrabieniu liści miała dużo radości w podpalaniu usypanych kupek liści jak również w doglądaniu ognia. Po zmroku rozpaliliśmy wspólne ognisko, piekliśmy kiełbasę, parówki, marshmallow. Było bardzo przyjemnie. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z tego spotkania.

img_5609-small-web-view

img_5615-small-web-view

img_5613-small-web-viewimg_5610-small-web-view

img_5614-small-web-view

ognisko4

OGŁOSZENIA:
– Matematyków zapraszamy do udziału w Konkursie „Kangur”; ulotki są do nabycia w szkole.
– Prosimy o uiszczenie zapłaty, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, za bilety wstępu na przedstawienie”Wesoła Szkoła”; prosimy o kontakt z nauczycielem.
– W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, Związek Narodowy Polski oferuje specjalną promocję świąteczną dla dzieci w wieku od 0-15 roku życia. Ulotki oraz dodatkowe informacje dostępne są w szkole.
– Przypominamy, że w piątek 28 i w sobotę 29 listopada zajęć lekcyjnych nie ma z uwagi na Święto Dziękczynienia.