biuletyn 11/30/2008

30 List

Mamy nadzieję, że Święta Dziękczynienia upłynęły wszystkim w ciepłej rodzinnej atmosferze, a odpoczynek, który się z tym wiązał dodał wszystkim sił do dalszej pracy.

OGŁOSZENIA:
– W piątek, 5 grudnia o godz. 5:30, wielokrotni mistrzowie karate w Polsce i nie tylko – Marcin Sieradzki i Kasia Michalak – przedstawią krótki program połączony z prelekcją. Spotykamy się więc w głównym korytarzu.
– W piątek, 12 grudnia odbędzie się kiermasz świąteczny:

1. wybieramy najładniejsze ozdoby choinkowe – będą nagrody
  2. sprzedajemy opłatki, pierogi, drobne upominki – bardzo mile będą widziane donacje na rzecz szkoły w postaci drobnych prezentów, które można by na kiermaszu sprzedać
  3. zapraszamy do pomocy przy organizacji kiermaszu
  4. zapraszamy wszystkich, rodzinę, znajomych, sąsiadów do świątecznych zakupów.

– Do Świąt Bożego Narodzenia muszą być uregulowane opłaty za szkołę. Prosimy wszystkich o zgłaszanie się w tej sprawie do Barbary Pańczyk.
– W dalszym ciągu sprzedajemy mapki ($3,50 każda)
– Donacje odliczamy od podatku (szkolny EIN numer 26-2567229)
– Poszukujemy zespołu lub DJ na szkolną zabawę w sobota, 31 stycznia
PODZIĘKOWANIA:
– Serdecznie dziękujemy rodzinie Gryszówka, Renacie Lorenc i Oli Miezin za pomoc dyrekcji szkoły.
– Dziękujemy uczniom kl.7″A” za przygotowanie krótkiego programu kukiełkowego z okazji Święta Dziękczynienia. Scenariusz i kukiełki uczniowie przygotowali sami pod kierunkiem nauczyciela.