RSS

biuletyn 12/7/2008

09 Gru

PRZYPOMINAMY:
1. W najbliższy piątek organizujemy szkolny kiermasz świąteczny, na którym można będzie nabyć pierogi, opłatki, drobne upominki. Chętni uczniowie mogą przygotować zaprojektowane i wykonane przez siebie ozdoby choinkowe, które wezmą udział w konkursie na najładniejszą oraz zostaną wystawione na sprzedaż na kiermaszu. Dla projektantów najciekawszych ozdób przewidziane są nagrody. Dochód z kiermaszu przejdzie na cele szkoły. Zainteresowanych pomocą przy kiermaszu rodziców prosimy o kontakt z dyrekcją. Z góry wszystkim dziękujemy za pomoc.
2. Z przyczyn od nas niezależnych w następujące dni zajęcia nie będą mogły się odbyć: 16 stycznia, 23 stycznia i 6 lutego. Niestety dowiedzieliśmy się, że w te dni nie będziemy mogli korzystać z budynku Neuqua Valley High School. Zajęcia dla przedszkola w sobotę 17 stycznia, 24 stycznia i 7 lutego odbędą się bez zmian. Prosimy o zaznaczenie tych dat w kalendarzu. Z uwagi na trudności w przesunięciu straconych zajęć na inne terminy, dzieci otrzymają dodatkową pracę domową. Bardzo prosimy rodziców o wyrozumiałość i pomoc dzieciom w nadrobieniu zaległości.
3. Uczniowie klasy licealnej przygotowali niespodziankę mikołajkową dla naszych uczniów. Szczegóły ujawnimy w piątek.
4. Dla dzieci przygotowujących się do przystąpienia do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej odprawiona będzie Msza Święta w kościele w Lombard w sobotę, 13 grudnia o godzinie 18:00, podczas której przewidziane jest poświęcenie książeczek i wspólne obejrzenie filmu. Z pytaniami prosimy zwracać się do katechetki Anny Taylor.
5. Prosimy o uregulowanie płatności za szkołę do Świąt Bożego Narodzenia. Dziękujemy.

OGŁOSZENIE:

Młodzi zawodowi karatecy Marcin Sieradzki i Kasia Michalak, którzy gościli w naszej szkole, chcieliby wziąć udział w mistrzostwach Stanów Zjednoczonych w styczniu 2009 roku. Będą reprezentować miasto Naperville i Polonię Amerykańską mieszkającą w Naperville. Poszukują sponsorów. Telefon kontaktowy 630-922-1751.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 9 grudnia, 2008 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: