biuletyn 12/14/2008

15 Gru

PODZIĘKOWANIA (THANKS):
– Many thanks to Dr. John Murphy for his generosity in supporting our school ($150.00).
Z ŻYCIA SZKOŁY:
– Trwa kiermasz świąteczny. Do nabycia są pierogi, opłatki, ozdoby choinkowe, drobne upominki. Dochód przeznaczony jest na cele szkolne. Zapraszamy.
– Nagrody za ozdoby choinkowe otrzymali: Christopher i Michael Jamrozy (pierwsza nagroda), Sandra Pańczyk (druga nagroda), Aleksandra i Magdalena Stromidło (trzecia nagroda). Dziękujemy i gratulujemy uczestnikom konkursu. Nagrodzone ozdoby są do nabycia na kiermaszu.
– W szkole gościł Święty Mikołaj. Dziękujemy naszej młodzieży. Alan Młotkowski wystąpił w roli Mikołaja, Oskar Kornecki w roli Elfa a Sandra Pańczyk w roli Renifera.
KOMUNIKATY:
– W piątek, 19 grudnia odbędą się ostatnie zajęcia lekcyjne przed świętami. Wracamy do szkoły w piątek, 9 stycznia, 2009.
– W najbliższy piątek kl.7″A” przedstawi krótki program pt.”Świąteczna Gwiazda”. Zainteresowanych zapraszamy o godz.8:00 do głównego korytarza.
– W piątek, 9 stycznia odbędzie się po raz pierwszy w naszej szkole uroczyste Pasowanie Pierwszoklasistów. Ceremonia pasowania odbędzie się o godz.7:30 w głównym korytarzu, następnie dzieci będą miały poczęstunek (lounge room dla nauczycieli).
– W sobotę, 31 stycznia organizujemy kostiumową zabawę karnawałową dla dorosłych, młodzieży i dzieci (kafeteria szkolna). Szczegóły podamy po świętach.
– Obiecany kulig na terenie ośrodka w Yorkville zaplanowany jest na niedzielę, 18 stycznia albo 25 stycznia (jeżeli będzie śnieg). Szczegółowe informacje podamy po świętach.
– Przypominamy o ważnych zmianach w kalendarzu szkolnym z przyczyn od nas niezależnych. Niestety nie możemy korzystać z budynku szkolnego w następujące piątki: 1/16/2009, 1/23/2009 oraz 2/6/2009. Zajęcia sobotnie pozostaną bez zmian. Dzieci otrzymają więcej pracy domowej, a rodziców prosimy o pomoc w odrobieniu jej.
JUŻ WKRÓTCE ŚWIĘTA:
Wszystkim rodzicom i ich dzieciom, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, życzymy wymarzonych prezentów, pachnącej choinki, rodzinnej atmosfery, a w  Nowym Roku samych sukcesów, optymizmu i pogody ducha.

JM