biuletyn 1/21/2009

21 Sty

KULIG:
W minioną niedzielę odbył się nasz szkolny kulig. Pogoda dopisała, atmosfera również była ciepła. Do tej pory nie znamy przyczyny dlaczego pan z koniem i saniami na kulig nie dojechał. Sytuację uratował jeden z rodziców, pan Bogdan Kucia, który zapewnił dzieciom świetną zabawę doczepiając do swojego samochodu wszystkich młodych uczestników kuligu. Przekazujemy wyrazy wdzięczności dla pana Kucia, dzięki któremu wszyscy świetnie się bawili. Wszystkim rodzicom, którzy przynieśli ciasto i tym, którzy pomagali przy wydawaniu posiłków, gorąco dziękujemy.

POTWIERDZENIE ZMIAN W SZKOLNYM KALENDARZU:
– zajęcia 23 stycznia odbędą się
– zajęcia 1 maja (piątek przed paradą 3 Maja) również się odbędą
– zakończenie roku przeniesione jest z 22 na 29 maja

ZABAWA KARNAWAŁOWA:
Zaszły pewne zmiany odnośnie zabawy szkolnej. Z uwagi na wysokie koszty wynajmu kafeterii i opłaty za pracę woźnego zmieniliśmy miejsce, gdzie odbędzie się nasza zabawa szkolna. Spotykamy się więc na zabawie pod adresem:
Bobak’s Signature Events At Seven Bridges
6440 Double Eagle
Woodridge, IL 60517
Ceny biletów ulegają więc zmianie. Zaoszczędzamy na każdym bilecie $10.00. Tak więc dorośli bawią się za $40.00, młodzież za $20.00, a dzieci do 12 lat za $10.00.

Termin pozostaje ten sam, czyli 31 stycznia od godziny 17:00 do 23:00.

Bilety będą do nabycia w szkole w najbliższy piątek. Można również telefonicznie zarezerwować sobie bilet (Barbara Pańczyk 630 922 1751, Joanna Miezin 630 428 9840).

KANGUR:
Przypominamy, że rejestracja na konkurs matematyczny Kangur została przedłużona do 25 stycznia. Rejestracji można dokonać na stronie Kangura http://www.mathkangaroo.org/.
U nas w szkole rozpoczynamy przygotowanie do tego międzynarodowego konkursu. W najbliższy piątek zgłoszone dzieci zaczną uczęszczać na kółko matematyczne.

DODATKOWE KOMUNIKATY:

– Przypominamy o konkursie plastycznym (po więcej informacji odsyłamy do biuletynu z ubiegłego tygodnia)

– Prosimy o odebranie zamówionych podręczników do religii oraz pokwitowań wpłaty za szkołę

– Mapki Polski do nabycia w szkole

JM