RSS

biuletyn 2/16/2009

16 Lu

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Mamy już pierwszych sponsorów na naszej stronie internetowej (zajrzyj do ‚Nasi Sponsorzy’).  Wszystkich, którzy są zainteresowani, gorąco zapraszamy. Po więcej informacji prosimy o kontakt e-mailowy dyrekcja@polskaszkolanaperville.com.

Nasz pierwszy Sponsor: Raising Star Dance Sport

WYWIADÓWKI :

Dziękujemy wszystkim za przybycie na wywiadówki z nauczycielami. Podczas wywiadówek rozprowadzaliśmy w szkole ankiety do wypełnienia, które mają za zadanie ulepszenie działalności naszej szkoły. Jeśli ktoś nie miał okazji takiej ankiety wypełnić, a chciałby podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, ankiety dostępne są w szkole. Zaznaczamy, że ankiety są anonimowe.

TEATR Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE:

W piątek, 6 marca 2009 roku, będziemy gościć u nas w szkole grupę teatralną ze szkoły Mikołaja Kopernika w Rockford pod kierownictwem pani Bogumiły Sas. Nauczyciele i rodzice (amatorzy) przyjadą do nas z przedstawieniem teatralnym “Królowa Śniegu”. Przedstawienie to przewidziane jest dla wszystkich uczniów naszej szkoły; zapraszamy również zainteresowanych rodziców. Przedstawienie odbędzie się na ostatnich dwóch godzinach lekcyjnych, czyli od 7:00 do 8:30. Ceny biletów wynoszą $5.00 dla dzieci i $7.00 dla dorosłych.

DZIEŃ PUŁASKIEGO W MUZEUM POLSKIM W AMERYCE:

Muzeum Polskie w Ameryce zaprasza całą Polonię na doroczne uroczystości związane z obchodami Dnia Pułaskiego, które odbędą się w poniedziałek, 2 marca 2009 roku o godzinie 10 rano w Sali Głównej Muzeum, przy 984 N. Milwaukee Ave. W Chicago (dogodny dojazd autostradą Kennedy i ulicami, duży bezpłatny parking, wstęp wolny). Przemówienia wygłoszą m.in. przedstawiciele urzędów stanowych, miejskich i powiatowych oraz politycy, przedstawiciele kleru i organizacji polonijnych. W części oficjalnej złożony zostanie wieniec pod obrazem Stefana Batowskiego „Generał Pułaski pod Savannah” oraz przedstawiony zostanie krótki program artystyczny. Dodatkowe informaje o Dniu Pułaskiego można uzyskać odwiedzając stronę internetową Muzeum Polskiego w Ameryce www.polishmuseumofamerica.org.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 16 lutego, 2009 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: