RSS

biuletyn 2/22/2009

22 Lu

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Mamy już pierwszych sponsorów na naszej stronie internetowej (zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’).  Wszystkich, którzy są zainteresowani, gorąco zapraszamy. Po więcej informacji prosimy o kontakt e-mailowy dyrekcja@polskaszkolanaperville.com.

NASI SPONSORZY:

  1. Raising Star Dance Sport
  2. Augustyn & Associates, Ltd
  3. White Eagle European Deli, Inc.
  4. Monroe Realty Corp.
  5. Kowalczyk Orthodontics
  6. Maxi Transport, Inc.

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

DYŻURY:

Bardzo zachęcamy rodziców do dyżurów szkolnych. Potrzebujemy przynajmniej dwóch dyżurnych w każdy piątek. Lista dyżurów dostępna jest w szkole.

NOWY NAUCZYCIEL:

Witamy nowego nauczyciela klasy 6A, pana Marcina Sieradzkiego. Cieszymy się, że do nas dołączył. Panu Rafałowi, który się z nami pożegnał z powodu powrotu do Polski, dziękujemy za współprace w pierwszym semestrze i życzymy wielu sukcesów w Ojczyźnie.

PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE „KRÓLOWA ŚNIEGU”:

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy, 6 marca będziemy mieć okazję obejrzenia przedstawienia teatralnego “Królowa Śniegu”. Grupa teatralna ze szkoły Mikołaja Kopernika pod kierownictwem pani Bogumiły Sas przyjedzie do naszej szkoły. Przedstawienie odbędzie się w Forum Room na dwóch ostatnich godzinach lekcyjnych, czyli od 19:00-20:30. Zapraszamy gorąco również rodziców. Bilety wstępu dla uczniów ($5,00) rozprowadzają wychowawcy klas, natomiast rodzice mogą zapłacić za wstęp ($7,00) w dniu przedstawienia przy wejściu do Forum.

KONCERT NA SKRZYPCACH:

Wkrótce, bo już 17 kwietnia, gościć będziemy bardzo młodych muzyków z koncertem smyczkowym. Dzieci pobierające prywatne lekcje nauki gry na skrzypcach, przygotowujące się do koncertu muzyki polskiej, który odbędzie się pod koniec kwietnia w Chicago, zaprezentują uczniom naszej szkoły swój program. Już wkrótce podamy więcej informacji.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 22 lutego, 2009 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: