RSS

biuletyn 3/14/2008

14 Mar

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. White Eagle European Deli, Inc.
 2. Monroe Realty Corp.
 3. Kowalczyk Orthodontics
 4. Maxi Transport, Inc.
 5. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
 6. Elżbieta Karbarz – National City Bank
 7. Euro Homeland Deli
 8. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
 9. BP America – Fabric of America
 10. Oberweis
 11. Raising Star Dance Sport
 12. Idea Furniture
 13. Augustyn & Associates, Ltd

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR JUŻ W CZWARTEK 19 MARCA:

Wszystkim zarejestrowanym “Kangurzątkom” życzymy powodzenia.

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY:

W piątek 20 i 27 marca ponownie gościć będziemy panią Elżbietę Chowaniec oraz jej projektu wyroby wielkanocne. Można zakupić jedyne w swoim rodzaju i niepowtarzalne karteczki świąteczne, drewniane ręcznie malowane pisanki, pięknie udekorowane koszyczki do święcenia pokarmów, palmy wielkanocne i wiele innych ciekawych rzeczy. W ubiegłym tygodniu największym powodzeniem wśród naszych rodziców cieszyły się kartki świąteczne i pisanki. Zapraszamy wszystkich – którzy nie mieli jeszcze okazji zajrzeć do jej sklepiku „Treasure Box” – do zakupów wielkanocnych.

FINAŁ KONKURSU NA NAJCIEKAWSZĄ PISANKĘ:

W piątek 27 marca będziemy oceniać wszystkie pisanki przyniesione na wewnątrzszkolny konkurs wielkanocny. Technika dekoracji jest dowolna. Można wykorzystać jajko ugotowane lub wydmuszkę. Życzymy udanej zabawy podczas przygotowywania pisanek.

DYŻURY SZKOLNE:

Bardzo prosimy o zapisanie się na dyżur szkolny. Od Państwa zaangażowania zależy bezpieczeństwo naszych uczniów. Pozostało nam tylko 9 zajęć do końca roku (2 w marcu, 2 w kwietniu i 5 w maju). Lista dyżurów dostępna jest w szkole.

KONKURS WIEDZY O HELENIE MODRZEJEWSKIEJ:

Zapowiadamy wewnątrzszkolny konkurs wiedzy o naszej patronce z okazji setnej rocznicy jej śmierci, która wypada 8 kwietnia. Konkurs odbędzie się w trzech grupach wiekowych i jest przewidziany dla wszystkich uczniów naszej szkoły począwszy od klasy 1:
1.    klasa 1-3: Wykonaj ilustrację (wykorzystując swoją wyobraźnię, gdyż podajemy tylko tytuł) do napisanej i zilustrowanej ponad sto lat temu przez Helenę Modrzejewską książeczki pt. “Titi, Nunu i Klembolo, czyli przygody dwóch liliowych chłopczyków i psa o sześciu nogach”. Technika dowolna.
2.   klasa 4-5: Zaprojektuj plakat, zawierający ciekawe informacje i zdjęcia z życia Heleny Modrzejewskiej.
3.    klasa 6, 7 i 1 gimnazjalna: Przygotuj się do turnieju wiedzy o naszej patronce. Materiały dostępne są u nauczyciela-wychowawcy.
Konkurs odbędzie się 24 kwietnia. Życzymy wszystkim powodzenia.

“DISCOVER YOUR HERITAGE” – WAKACJE W POLSCE POD PATRONATEM ZNP:

Związek Narodowy Polski, Wydział Sportu i Młodzieży zaprasza na atrakcyjne wakacje w Polsce.
Terminy:
1.   turnus 1 – 21 czerwiec do 12 lipiec (rezerwacja do 10 kwietnia)
2.   turnus 2 – 12 lipiec do 2 sierpień (rezerwacja do 30 kwietnia)
3.    turnus 3 – 2 sierpień do 23 sierpień (rezerwacja do 15 maja)

Cena każdego turnusu wynosi $1,990,00. Ilość miejsc jest ograniczona, tylko 42 osoby w każdym turnusie. Wiek od 13 do 16 lat (poniżej 13 lat tylko pod opieką rodziców). Możliwość wyjazdu dla rodziców w charakterze opiekunów grup. Cena obejmuje: przelot na trasie Chicago-Kraków-Chicago, zakwaterowanie w Ośrodku Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, całodzienne wyżywienie, opłaty wycieczek oraz bilety wstępu do zwiedzanych obiektów. Bogaty program każdego turnusu obejmuje:
–    wycieczkę do Krakowa, zwiedzanie Wawelu, Starego Miasta, w tym Sukiennic, Kościół Mariacki, fortyfikacje miejskie z Barbakanem i Bramą Floriańską, Muzeum Formacji, oraz wiele innych;
–    wycieczkę do Wieliczki i Niepołomic, zwiedzanie kopalni soli w Wieliczce i zamku w Niepołomicach;
–    wycieczkę w Pieniny z wielką atrakcją dwugodzinnym spływem Dunajcem;
–    wyjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch, podziwianie panoramy Tatr;
–    wycieczka do Morskiego Oka;
–    Aqua Park w Zakopanem – baseny geotermalne.
Inne atrakcje to spotkania z olimpijczykami, zwiedzanie Zakopanego, spacer po Krupówkach, zwiedzanie skoczni narciarskich, wizyta w bacówce, wyjazd do Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej. Wszystkie wycieczki są z licencjonowanym przewodnikiem mówiącym po polsku i angielsku. W sprawie wyjazdów prosimy kontaktować się, dzwoniąc na poniższe telefony:
Krystyna Białosiewicz, Wydział Sportu i Młodzieży ZNP, (773) 286-0500 wewnętrzny 296 (po polsku)
Joan Oskorep, Wydział Sportu i Młodzieży ZNP, (773) 286-0500 wewnętrzny 316 (po angielsku)

KARATE:

Trwają zapisy na karate. Miesięczny koszt wynosi $40.oo. Po więcej informacji kierujemy na stronę internetową http://www.karate4kids.webs.com.

POTRZEBNA OPIEKUNKA:

Pani Katarzyna Stec poszukuje (począwszy od czerwca) opiekunki albo domowego przedszkola w okolicach Naperville/Aurora dla trzy i pół letniej córki, tel. (630) 863-4092.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 14 marca, 2009 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: