RSS

biuletyn 4/19/2009

19 Kwi

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Elżbieta Karbarz – National City Bank
 2. Euro Homeland Deli
 3. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
 4. BP America – Fabric of America
 5. Oberweis
 6. Raising Star Dance Sport
 7. Idea Furniture
 8. Augustyn & Associates, Ltd
 9. White Eagle European Deli, Inc.
 10. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 11. Monroe Realty Corp.
 12. Kowalczyk Orthodontics
 13. Maxi Transport, Inc.
 14. Jolanta Kołacz Realtor/Associate

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

ZALEGŁE OPŁATY ZA SZKOŁĘ:

Rodzice, którzy nie uregulowali pełnej opłaty za szkołę, proszeni są o niezwłoczne skontaktowanie się w tej sprawie z dyrekcją. Rozumiemy trudną sytuację ekonomiczną, nie mniej jednak szkoła też ma swoje wydatki (wypłaty nauczycieli, wynajem klas, ubezpieczenie…itp). Jeżeli nie będziemy wypłacalni – nie będziemy funkcjonować.

PRZYPOMINAMY O MIĘDZYNARODOWYM DNIU DZIECKA:

Międzynarodowy Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę, 26 kwietnia w Owen Elementary School w Naperville. Więcej informacji tutaj.

POTRZEBNY STRÓJ REGIONALNY DLA DZIEWCZYNKI:

Eva Vargyas szuka stroju regionalnego dla swojej 5-niej córki.

WYJAZD NA PARADĘ:

Trwają wciąż zapisy. Wszystkie dzieci uczestniczące w paradzie muszą mieć podpisane przez rodzica pozwolenie na wyjazd (formy dostępne są w szkole), niezależnie od tego, czy rodzice wybieraj się na paradę czy nie. Klasy najmłodsze, czyli od przedszkola do klasy 2 włącznie, jadą wyłącznie pod opieką rodzica lub dorosłego opiekuna. Zachęcamy do zapakowania kanapki na wyjazd.
Zajęcia piątkowe dla przedszkola 1 maja odbędą się bez zmian.

LEKCJE BALETU, KINDER MUSIC, CREATIVE MOVEMENTS:

Pani Krystyna – była solistka zespołu Mazowsze – która miała odwiedzić naszych przedszkolaków –  niestety nie dotarła z powodu poważnego wypadku samochodowego. Oferuje ona lekcje prywatne. Jeśli będą zainteresowani, istnieje możliwość zorganizowania klasy popołudniowej w sobotę po lekcjach w bibliotece. Prosimy o kontakt w tej sprawie z Barbara Pańczyk.

ŻYCZENIA DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO SAKRAMENTU I KOMUNII ŚWIĘTEJ:

– Christopher Rusak
– Olivia Wacław
– Michael Wacław
– Jan Biziorek
Wszystkim wymienionym uczniom w uroczystym i szczęśliwym dniu Pierwszej Komunii Świętej składamy serdeczne życzenia obfitych łask Bożych.

ZAPISY DO SZKOŁY:
Trwają zapisy do naszej szkoły na rok szkolny 2009-2010. Rodziców prosimy o  zaznaczenie na aplikacji czy dziecko będzie przystępowało do sakramentów: I Komunii Świętej i Bierzmowania.

WAKACYJNY KURS JĘZYKA POLSKIEGO:

Szkoła Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Jagielońskiego zaprasza na kurs językowy dla młodzieży w wieku 14-17 lat, organizowanego w terminie 1-15 lipca 2009 r. w Krakowie. Program kursu jest adresowany do uczniów na każdym poziomie zaawansowania językowego i poza nauką języka obejmuje także wiele aspektów kulturalno-turystycznych.  Szczegółowe informacje na ten temat można uzyskać na stronie internetowej szkoły: www.uj.edu.pl/SL lub pod nr. tel: 0048 12 421 36 92. Materiały promocyjne dostępne są w naszej szkole.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 19 kwietnia, 2009 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: