RSS

biuletyn 4/29/2009

29 Kwi

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Euro Homeland Deli
 2. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
 3. BP America – Fabric of America
 4. Oberweis
 5. Raising Star Dance Sport
 6. Idea Furniture
 7. Augustyn & Associates, Ltd
 8. White Eagle European Deli, Inc.
 9. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 10. Monroe Realty Corp.
 11. Kowalczyk Orthodontics
 12. Maxi Transport, Inc.
 13. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
 14. Elżbieta Karbarz – National City Bank
 15. Szela’s European Deli

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

MIEJSCE PARADY:

W tym roku Parada odbędzie się w Parku Granta w śródmieściu Chicago, nad jeziorem Michigan. Trasa Parady przebiegać będzie po Columbus Drive w Grant Park na odcinku od ulicy Balbo Drive do Monroe (na północ do Monroe).

CZAS:

Parada odbędzie się w sobotę, 2 maja 2009 r. Zbiórka zaplanowana jest pod szkołą (na tylnym parkingu szkoły) o 8:30, wyjazd spod szkoły szkolnym autokarem o godzinie 9:00. W Chicago spotykamy się ze wszystkimi podróżującymi na własną rękę o godz. 11:15. Grupa nasza wylosowała numer 35. Wymarsz trasą Columbus Drive rozpocznie się o godz. 11:20 rano.  Powrót planowany jest na godzinę 14:00 – 15:00.

BILETY ZA PRZEJAZD:

Bilety za przejazd autokarem są symboliczne i wynoszą $5.00 od osoby. Wszyscy, którzy zapisali się na listę, maja miejsce zapewnione. Jeszcze kilka miejsc w autobusie jest wolnych. Chętnych prosimy o kontakt z Barbara Pańczyk 630 922 1751.

TRANSMISJA:

Parada będzie transmitowana na żywo na kanałach WBBM – TV Channel 2 i ABC – TV Channel 7 w Chicago.

STROJE PATRIOTYCZNE:

Uczniowie naszej szkoły uczestniczący w paradzie, otrzymają koszulki szkolne z wizerunkiem Heleny Modrzejewskiej. Koszulki zostały ufundowane od Szela’s Deli, polskiego sklepu z Bolingbrook. Gorąco dziękujemy. Pozostali uczestnicy proszeni są o ubranie się odpowiednio do pogody, w miarę możliwości w barwy patriotyczne, przyniesienie polskich chorągiewek, szalików czy czapeczek z godłem (wszelkie pomysły są mile widziane).  W razie deszczu polecamy peleryny przeciwdeszczowe. Do zakupienia dostępne będą zrobione z materiału biało-czerwonego kwiaty, w cenie $1.00 za każdy.
Zachęcamy wszystkich do zabrania czegoś do zjedzenia i picia.

CO SIĘ DZIEJE W CHICAGO W DNIU PARADY – DLA TYCH KTÓRZY PLANUJĄ ZATRZYMAĆ SIĘ PO PARADZIE W CHICAGO:

Po zakończeniu parady odbędzie się wielki koncert w Millenium Park. Popołudnie wypełnione występami muzycznymi, stoiska oferujące wspaniałe polskie jedzenie i napoje, specjalne atrakcje dla dzieci, świetna zabawa dla całej rodziny! Wstęp wolny!
Bezpośrednio po przemarszu zaplanowana jest czwarta edycja Festiwalu „Poland on the Pier”, która odbędzie się na Navy Pier w Chicago (600 East Grand Ave., Hall B). Festiwal rozpocznie się o godz. 1 po południu (wstęp bezpłatny). Zamierzeniem organizatorów jest szeroko rozumiana promocja kraju, w tym polskiej kultury, turystyki, polskich marek i produktów. Głównym wydarzeniem „Poland on the Pier” będzie koncert legendarnej grupy polskiej sceny muzycznej – zespołu De Mono. Przewidziane są również występy zespołów lokalnych i innych gwiazd z Polski. W kilkugodzinnym programie festiwalu przewidziano również wiele atrakcji dla dzieci, w tym dedykowany najmłodszym ogród gier i zabaw, w którym pojawi się wiele niespodzianek.
Więcej informacji o festiwalu „Poland on the Pier” znajdziecie Państwo na stronie www.PolandOnThePier.com.

KLUB POLSKI Z NAPERVILLE:

Jak już zapowiadaliśmy Klub Polski z Naperville na czele z burmistrzem George’m Pradel’em dołączy do naszej szkoły, aby razem z nami wziąć udział w Paradzie.

SPOTKANIE ZE SZKOLNYM SKARBNIKIEM:

Pani Elżbieta Karbarz, szkolny skarbnik, z którą współpracujemy od początku roku szkolnego będzie obecna w szkole w najbliższy piątek, 1 maja o godz. 7:00.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 29 kwietnia, 2009 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: