biuletyn 5/10/2009

10 Maj

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. BP America – Fabric of America
  2. Oberweis
  3. Raising Star Dance Sport
  4. Idea Furniture
  5. Augustyn & Associates, Ltd
  6. White Eagle European Deli, Inc.
  7. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  8. Monroe Realty Corp.
  9. Kowalczyk Orthodontics
  10. Maxi Transport, Inc.
  11. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  12. Elżbieta Karbarz – National City Bank
  13. Szela’s European Deli
  14. Edyta Straczyński, MD
  15. Krystyna Fijor-Borys
  16. Wojciech Dubis
  17. Euro Homeland Deli
  18. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

ZDJĘCIA Z PARADY 3 MAJA:

Przypominamy, że Wojciech Dubis, fotograf z Klubu Polskiego, wybrał się z nami na Paradę i uwiecznił całe wydarzenie robiąc zdjęcia naszej grupie. Mamy więc możliwość zamówienia płyty DVD ze wszystkimi zdjęciami jego autorstwa (433). Zdjęcia można obejrzeć w szkole podczas zajęć oraz zamówić płytę w cenie $10.00. Dochód ze sprzedaży przejdzie w 100% na rzecz szkoły. Gorąco dziękujemy panu Wojtkowi, który dołączył do grupy naszych sponsorów.

ZEBRANIE Z RODZICAMI:

W miniony piątek odbyło się zebranie z rodzicami, na którym przedstawiono najważniejsze sprawy dotyczące naszej szkoły oraz poruszone zostały problemy rodziców dotyczące między innymi kwestii podręczników, zajęć religii i wielu innych. Rodzicom dziękujemy za przybycie, ich słuszne uwagi i propozycje. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mieć plan jak poradzić sobie z poruszonymi problemami aby wszyscy byli zadowoleni.

MAMY JUŻ WYNIKI Z KANGURA:

Serdecznie gratulujemy Danielowi Chmielnickiemu z klasy 5A, który zostały wyróżniony za udział w konkursie matematycznym Kangur. Zajął jedno z 10 pierwszych miejsc w swojej grupie wiekowej. Jest on więc w grupie 300 nagrodzonych w całym kraju „Kangurzątek”. Dokładne wyniki podane będą w przyszłym tygodniu. Bardzo cieszymy się wraz z rodzicami Daniela za osiągnięcie takiego sukcesu.

PROPOZYCJE DO KONKURSU PLASTYCZNEGO:

Szkoła im. J. Matejki ogłasza konkurs na tematy prac konkursu plastycznego (mały jubileusz) na następny rok szkolny. Przewidziano cztery grupy wiekowe:

1 grupa (do lat 8),

2 grupa (do lat 13),

3 grupa (do lat 18),

4 grupa (od lat 18 wzwyż).

Każdy uczestnik może zgłosić 2 tematy z zaznaczeniem grupy wiekowej. Najciekawsze propozycje będą tematami prac V Konkursu Plastycznego 2009/2010. Wśród laureatów rozlosowane będą Visa „gift cards”. Propozycje prosimy przesłać do 20 maja na adres:

Polska Szkoła im. Jana Matejki

P.O. Box 847

Lake Zurich, IL 60047

ZALEGŁE OPŁATY ZA SZKOŁĘ:

Przypominamy, że dzieci, których rodzice nie uregulują zaległej opłaty za szkołę, nie będą promowane, co oznacza nie otrzymają świadectwa i nie będą zapisane do szkoły w przyszłym roku.

ZAPISY DO SZKOŁY:

Trwają zapisy na rok szkolny 2009/2010. Karty zapisy dostępne są na stronie szkolnej lub w szkole podczas zajęć lekcyjnych. Zapraszamy.

JM