biuletyn 5/25/2009

25 Maj

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Raising Star Dance Sport
  2. Idea Furniture
  3. Augustyn & Associates, Ltd
  4. White Eagle European Deli, Inc.
  5. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  6. Monroe Realty Corp.
  7. Kowalczyk Orthodontics
  8. Maxi Transport, Inc.
  9. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  10. Elżbieta Karbarz – National City Bank
  11. Szela’s European Deli
  12. Edyta Straczyński, MD
  13. Wojciech Dubis
  14. Euro Homeland Deli
  15. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
  16. BP America – Fabric of Amerka
  17. Oberweis

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO:

W najbliższy piątek, 29 maja, odbędzie się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie nasi przygotowali – pod kierownictwem swoich wychowawców – część artystyczną, na którą zapraszamy wszystkich rodziców. Po części artystycznej rozdane będą świadectwa. Zajęć w klasach nie będzie. Spotykamy się w Forum Room H128 o godzinie 6:00.

POTRZEBNA POMOC PRZY DEKORACJI SALI:

Prosimy chętnych rodziców o pomoc w dekoracji sali. Można przyjść już krótko po 5:00. Dekoracje są gotowe do rozwieszenia, ustawienia.

ZDJĘCIA Z PARADY I ZAPISY NA NOWY ROK:

Zdjęcia z parady będą do odebrania u Barbary Pańczyk po uroczystym rozdaniu świadectw. Zapisu na nowy rok szkolny można dokonać również po uroczystości zakończenia roku szkolnego.

SPRAWA PODRĘCZNIKÓW I RELIGII:

W połowie czerwca – na ostatniej już w tym roku Radzie Pedagogicznej – zostanie podjęta decyzja w sprawie podręczników na przyszły rok i rozwiązana zostanie ostatecznie sprawa religii. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu rodziców występowało z propozycjami i sugestiami dotyczącymi właśnie tych dwóch „gorących” tematów i w związku  z tym wszyscy niecierpliwie czekają na ostateczną decyzję. Dziękujemy za państwa cierpliwość. Już wkrótce będziemy mieć odpowiedź na państwa pytania.

OGŁOSZENIA:

1) Przypominamy o wyjeździe na wycieczkę do Muzeum Polskiego dnia 6 czerwca 2009 roku. Więcej informacji zamieściliśmy w poprzednim biuletynie.

2) Pani I. Jarocińska, opiekunka zespołu „Wisła” wypożycza i sprzedaje stroje ludowe. W tej sprawie prosimy o kontakt bezpośrednio pod numerem tel. 630 307 2482.

3) PNA Youth Camp w Yorkville zaprasza dzieci i młodzież na letnie kolonie 2009. Po aplikacje i dodatkowe informacje prosimy o kontakt 630 913 5126 lub 630 243 0572, www.pnayouthcamp.com

4) Panie Ewa Dziergas i Katarzyna Wilamska z Hospicjum „Tęcza” udzielają pomocy rodzinom, które straciły bliska osobę. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.rainbowhospice.org

5) ABC Music Academy & Recording Studio organizuje Konkurs Instrumentalny Muzyki Polskiej oraz eliminacje do Idola dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Więcej informacji można uzyskać pod nr. tel. 630 440 0161.

JM