biuletyn 5/31/2009

31 Maj

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Idea Furniture
  2. Augustyn & Associates, Ltd
  3. White Eagle European Deli, Inc.
  4. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  5. Monroe Realty Corp.
  6. Kowalczyk Orthodontics
  7. Maxi Transport, Inc.
  8. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  9. Elżbieta Karbarz – National City Bank
  10. Szela’s European Deli
  11. Edyta Straczyński, MD
  12. Wojciech Dubis
  13. Euro Homeland Deli
  14. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
  15. BP America – Fabric of Amerka
  16. Oberweis
  17. Raising Star Dance Sport

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

RELACJA Z PARADY W „THE NAPERVILLE GLANCER”:

W czerwcowym wydaniu miesięcznika The Naperville Glancer, który dotarł do skrzynek pocztowych wszystkich mieszkańców miasta Naperville w miniony piątek, ukazał się krótki artykuł o udziale naszej szkoły w Paradzie 3  Maja.  Artykuł pod tytułem “Two New Polish Organizations in Town Celebrated Polish Constitution Day Parade”, wraz ze zdjęciem naszej grupy szkolnej, jest na stronie 17. Artykuł napisany został przez mamę jednej z naszych przedszkolaków, panią Ewę Vargyas, a zdjęcie zostało uwiecznione przez jednego z naszych sponsorów, pana Wojtka Dubisa z Live Image Wedding Photography. Cieszymy się ogromnie, że wieści o naszej szkole znalazły miejsce w mediach.

ROZPOCZĘCIE WAKACJI:

Zakończenie roku szkolnego mamy już poza sobą. Było bardzo sympatycznie, dzieci zaprezentowały się ładnie. Zasłużyły na wymarzony odpoczynek.Szczesliwi z nadchodzacych wakacji uczniowie klasy 7A

Na zakończeniu roku obecna była pani Krystyna Fijor-Borys – była solistka i tancerka z zespołu Mazowsze, nauczycielka Montessori, nauczycielka i choreograf zespołów Krasnoludki i Polonia, która oferuje lekcje baletu, Kinder Music, Creative Movement, voice piano, przyjęcia urodzinowe dla dzieci i zabawy.  Pani Krystyna na poczekaniu przygotowała krótki program artystyczny z przedszkolakami, który się bardzo podobał wszystkim zebranym. Gorąco pani Krystynie dziękujemy. Kontakt do pani Krystyny: 630 515 0155 lub kborys3@hotmail.com.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za współpracę, życzymy słonecznych wakacji i do zobaczenia we wrześniu. W czasie wakacji zorganizowane będą dwa zebrania z rodzicami, o których będziemy informować w naszych wakacyjnych biuletynach. Pierwsze spotkanie podsumowujące miniony rok odbędzie się już w drugiej połowie czerwca. Zaraz po Radzie Pedagogicznej podamy miejsce i czas zebrania.

ZAPISY DO SZKOŁY DO KOŃCA CZERWCA:

Do końca czerwca trwają zapisy na nowy rok szkolny dla wszystkich nowych i powracających uczniów. Prosimy o depozyt w wysokości $100 za każde dziecko. Zależy nam na jak najszybszym zorientowaniu się ilu będziemy potrzebować nauczycieli oraz ile zarezerwować klas w trakcie podpisywania kontraktu ze szkołą Neuqua Valley. Zapisy dla nowych uczniów wznowione zostaną w sierpniu.

Kartę rejestracyjną, którą można pobrać na naszej stronie internetowej, należy po wypełnieniu wysłać na adres podany na karcie.

JM