RSS

biuletyn 6/8/2009

09 Czer

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Augustyn & Associates, Ltd
 2. White Eagle European Deli, Inc.
 3. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 4. Monroe Realty Corp.
 5. Kowalczyk Orthodontics
 6. Maxi Transport, Inc.
 7. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
 8. Elżbieta Karbarz – National City Bank
 9. Szela’s European Deli
 10. Edyta Straczyński, MD
 11. Wojciech Dubis
 12. Euro Homeland Deli
 13. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
 14. BP America – Fabric of Amerka
 15. Oberweis
 16. Raising Star Dance Sport
 17. Idea Furniture

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

WSPOMNIENIA Z WYCIECZKI PO CHICAGO SZLAKIEM NASZYCH POLSKICH PRZODKÓW:

Gorąco dziękujemy pani Ewie Vargyas za świetnie zorganizowaną wycieczkę dla naszej szkoły i Klubu Polskiego działającego w Naperville. Oto cyfrowe tym razem wspomnienia z tej eskapady:

Muzeum Polskie w Ameryce; Gablota z eksponatami Heleny Modrzejewskiej

Muzeum Polskie w Ameryce; Gablota z eksponatami Heleny Modrzejewskiej

"Dom Ignacego Jana Paderewskiego" w Wicker Park (2138 W. Pierce Ave.) w Chicago, była rezydencja biznesmana, przyjaciela Paderewskiego Jana Smulskiego

Gotycki "dom Ignacego Jana Paderewskiego" w Wicker Park (2138 W. Pierce Ave.) z 1884 roku, była rezydencja biznesmena, przyjaciela Paderewskiego - Jana Smulskiego

Publiczna łaźnia Kościuszki, jedna z 19 wybudowanych w Chicago w latach 1894 - 1918; jedna z czterech, które przetwały do dzisiaj i służą jako rezydencje prywatne; Łaźnia Kościuszki (1446 N. Greenview) otworzona w 1904, utrzymana jest w najlepszym stanie

Publiczna Łaźnia Kościuszki, jedna z 19 wybudowanych w Chicago w latach 1894 - 1918; jedna z czterech, które przetrwały do dzisiaj i służą jako rezydencje prywatne; Łaźnia Kościuszki (1446 N. Greenview) otworzona w 1904 roku, utrzymana jest w najlepszym stanie

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2009/2010 TRWAJĄ DO KOŃCA CZERWCA:

Przypominamy, że termin zapisu  do naszej szkoły upływa 30-go czerwca. Kartę rejestracyjną można pobrać na stronie internetowej szkoły i wysłać – wraz z opłatą rejestracyjną w wysokości $100 – na podany na karcie adres . Wszystkim rodzinom, które już dokonały rejestracji lub planują dokonać w tym terminie, serdecznie dziękujemy. Jest to wielkie ułatwienie dla szkoły, tym bardziej, że w czasie wakacji musimy podpisać umowę z dystryktem 204 o wynajem klas oraz zatrudnić potrzebnych nauczycieli. Znalezienie odpowiedniego pedagoga w ostatniej chwili (po wakacjach) nie będzie łatwe. W związku z tym zachęcamy wszystkich o niezwłoczny kontakt  w tej sprawie. Zapisu będzie można dokonać ostatecznie na zebraniu rodziców i nauczycieli w drugiej połowie czerwca. Dla tych z Państwa, którzy nie będą  mogli uczestniczyć w zebraniu polecamy wyżej sugerowane zapisy drogą pocztową. Na wspomniane zebranie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, również nowe rodziny. Wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących terminu i miejsca spotkania.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 9 czerwca, 2009 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: