biuletyn 6/20/2009

20 Czer

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  2. Monroe Realty Corp.
  3. Kowalczyk Orthodontics
  4. Maxi Transport, Inc.
  5. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  6. Elżbieta Karbarz – National City Bank
  7. Szela’s European Deli
  8. Edyta Straczyński, MD
  9. Wojciech Dubis
  10. Euro Homeland Deli
  11. Witold Stanisławski – Network it Easy, Inc.
  12. BP America – Fabric of Amerka
  13. Oberweis
  14. Raising Star Dance Sport
  15. Idea Furniture
  16. Augustyn & Associates, Ltd
  17. White Eagle European Deli, Inc.

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

ZEBRANIE Z RODZICAMI POŁĄCZONE Z ZAPISAMI NA ROK SZKOLNY 2009/2010:

W piątek, 26 czerwca 2009 o godz. 6:00 wieczorem w bibliotece w sali „C” odbędzie się zebranie z rodzicami. Będzie to ostatnia okazja przed wakacjami, aby zapisać dzieci do szkoły na nowy rok szkolny. Przypominamy, że zarejestrowanie dziecka w terminie do końca czerwca gwarantuje rodzicom czesne w wysokości $400, gdyż za rejestrację w późniejszym terminie (sierpień-wrzesień) będziemy doliczać do podstawowej opłaty za szkołę $20 za późną rejestrację. Zachęcamy więc wszystkich do rejestracji jeszcze w czerwcu.

OGŁASZAMY KONKURS PLASTYCZNY DLA DZIECI DO KLASY 3 WŁĄCZNIE:

Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji:

KONKURS FOTOGRAFICZNY DLA WSZYSTKICH UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY:

Zapraszamy wszystkich do udziału w naszym szkolnym konkursie fotograficznym. Prosimy o nadsyłanie fotografii z ciekawych miejsc podczas wakacji. Zachęcamy młodych entuzjastów fotografowania do nadsyłania swoich prac. Najciekawsze zdjęcia będziemy zamieszczać na bieżąco w naszych wakacyjnych biuletynach. Koniecznie prosimy o opis zdjęć. Zdjęcia należy nadsyłań na adres szkolny: dyrekcja@polskaszkolanaperville.com.

OAK LAWN MAZDA PREZENTUJE KONKURS POD TYTUŁEM: „NAUCZYCIEL ROKU POLSKICH SZKÓŁ SOBOTNICH”:

Napisz wypracowanie, które opisze DLACZEGO właśnie Twój nauczyciel zasługuje na tytuł: Nauczyciel Roku!

Gotowe prace należy zostawiać w salonie Oak Lawn Mazda do 30 września 2009 roku. Przy wysyłaniu pamiętaj, aby uwzględnić swoje imię, imię Twojego rodzica lub opiekuna, adres, numer telefonu oraz adres e-mailowy Twojego rodzica lub opiekuna. Wyniki konkursu oraz uhonorowanie zwycięzców zostanie ogłoszone 18 października.

Uczeń, który napisze zwycięski list wygra podróż do Disney World dla siebie i swojej rodziny.

Wybrany nauczyciel otrzyma w nagrodę nową Mazdę CX-7 do użytku przez cały rok.

Zadzwoń do Oak Lawn Mazda po więcej szczegółów: 6750 W. 95th Street, tel 866 272 0609.

JM