RSS

biuletyn 2/26/2010

26 Lu

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Polish Friends of Naperville
 2. Shining Stars – Early Learning Center
 3. Prywatny sponsor – Donna Slobodnik
 4. Idea Furniture
 5. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 6. Augustyn & Associates, Ltd
 7. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
 8. Math Kangaroo in USA
 9. Kowalczyk Orthodontics
 10. Elżbieta Karbarz – National City Bank
 11. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
 12. Poltel
 13. Edyta Straczyński, MD
 14. Wojciech Dubis

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

KLUB SZACHOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:

Podczas najbliższego spotkania Klubu Polskiego, 3/10/2010 w godzinach od 7 do 9 wieczorem w City Hall w Naperville, zorganizowane będą rozgrywki szachowe dla młodzieży. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Joanną Miezin 630 428 9840 lub Bonnie Miga 630 355 3580 (PROSIMY ZOSTAWIĆ WIADOMOŚĆ). Gorąco zachęcamy i zapraszamy.

Jeśli znajdą się chętni do częstszych spotkań przy szachownicy, rozgrywki takie powtórzymy wielokrotnie.

Wniosek nasuwa się jeden: UCZMY NASZE DZIECI GRY W SZACHY!

ROCZNICA PRZYJĘCIA SAKRAMENTU I KOMUNII ŚWIĘTEJ:

Uroczyste uczczenie rocznicy przyjęcia Sakramentu Komunii Świętej odbędzie się 2-go maja 2010 o godzinie 3 po południu w Kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Lombard. Dzieci powinny być ubrane w alby pierwszokomunijne. Jeżeli ich nie mają muszą ubrać się w białe koszulowe bluzki i ciemne spódnice (dziewczynki), spodnie (chłopcy). Po mszy świętej odbędzie się spotkanie dzieci i rodziców w Sali Centrum Pastoralnego przy pizzy i napojach.

Na pamiątkę rocznicy można dzieciom zakupić Pismo Święte z dedykacją. Koszt zamówienia Pisma Świętego wraz z ofiarą na ołtarz wynosi $35.00. Jeżeli rodzice nie chcą zakupić Pisma Świętego opłata wynosi $15.00.

W miniony piątek dzieci, które w ubiegłym roku szkolnym przystępowały do tego sakramentu otrzymały formy zamówień. Prosimy o niezwłoczne złożenie zamówienia u Barbary Pańczyk. Termin składania zamówień na Pismo Święte: piątek 5 marca.

MUZEUM POLSKIE POTRZEBUJE NASZEGO WSPARCIA:

CZY WIESZ, ŻE…

1 marca obchodzimy 200 rocznicę urodzin Fryderyka Chopina.

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 26 lutego, 2010 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: