RSS

ZAPROSZENIE OD WOJTKA DUBISA Z KLUBU POLSKIEGO

29 Mar

To all our Friends who during the past few weeks have been well-behaved in the spirit of the holidays and worked so hard on their Pisanki and Easter baskets.  Finally, this  Saturday, you will have a chance to shine!!!  As tradition dictates, this Saturday at 3:00 pm we will be joining the St. Margaret Mary parishioners in the blessing of Easter food baskets.  Afterwords, we will be gathering in the East Room of the church to select the best-looking baskets of this Easter Season!!!  So lets feed those hens, boil some eggs and get artistic!  We’ll get some good coffee and cake… and as always, if any of you feel like sharing with the rest of us your Easter recipes, customs and traditions, then by all means, please bring your ideas, knowledge and food to let all of us enjoy it.
Happy Easter!

Do wszystkich Przyjaciół, którzy ostatnie kilka tygodni przeżyli w spokoju i radości świątecznego ducha, jak również ciężko pracując na pisankami i święconkami.  Nareszcie, w Wielką Sobotę, będziecie mieli szansę by zalśnić talentem.  Jak na tradycję przystało, w tą sobotę, członkowie naszego klubu przyłączą się do parafian kościoła Świętej Margaret Mary w Naperville by współuczestniczyć w święceniu pokarmów.  Po poświęceniu zbierzemy się w East Room, w kościele, by wybrać najpiękniejszy koszyczek wielkanocny tego sezonu świątecznego!!!  Dlatego bierzmy się do roboty, nakarmmy kury, ugotujmy jajka i zamieńmy się w artystów!  Na spotkaniu planujemy mieć kawę i ciacha, ale też mamy nadzieję, że uda nam się zdobyć więcej wiedzy na temat tradycji obchodzenia Świąt Wielkanocnych i nowych przepisów.  Dlatego prosimy o jak najwięcej inwencji i podzielenia się nie tylko, jak zawsze, wspaniałymi domowymi daniami, ale również wiedzą, tradycjami i pomysłami, z których my wszyscy na pewno skorzystamy.
Życzymy Wesołych i Zdrowych Świąt Wielkanocnych!

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 29 marca, 2010 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: