biuletyn 5/10/2010

10 Maj

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Elżbieta Karbarz – National City Bank
  2. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
  3. Poltel
  4. Edyta Straczyński, MD
  5. Wojciech Dubis
  6. Polish Friends of Naperville
  7. Shining Stars – Early Learning Center
  8. Prywatny sponsor – Donna Slobodnik
  9. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  10. Idea Furniture
  11. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  12. Augustyn & Associates, Ltd
  13. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  14. Math Kangaroo in USA
  15. Kowalczyk Orthodontics

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

PIERWSI ABSOLWENCI NA POZIOMIE PODSTAWOWYM:

W miniony piątek, 7 maja, uczniowie klasy 8 (nasi pierwsi absolwenci) w nagrodę za pomyślnie zakończoną edukację na poziomie szkoły podstawowej, otrzymali ufundowany przez szkołę wyjazd do kina Hollywood Palms w Naperville.
Podobno bardzo dobrze się bawili. Podczas seansu w kinie tym serwowane są pyszne dania. Wyjście klasowe okazało się wiec bardzo udane.
ZALEGŁE OPŁATY ZA SZKOŁĘ:

Jeszcze nie wszyscy rodzice zapłacili za szkołę. Wysłane zostały do nich listy z prośba o jak najszybsze uiszczenie zaległych opłat. Bardzo chcielibyśmy uniknąć tej nieprzyjemnej sytuacji, szczególnie dla dzieci,  gdy nie będą mogły otrzymać świadectwa za ich całoroczną pracę.

ZAPISY DO SZKOŁY NA NOWY ROK SZKOLNY JUŻ TRWAJĄ:

Przypominamy o zapisach na nowy rok szkolny. Zapisu można osobiście dokonać podczas zakończenia roku szkolnego w najbliższy piątek (5/14/2010) w godzinach od 6 do 7, oraz w sobotę (5/15/2010) od 9:30 do 12:30. Karty rejestracyjne dostępne są w szkole, lub na szkolnej stronie internetowej w dziale “Dokumenty”. Po pobraniu, wydrukowaniu i wypełnieniu karty rejestracyjnej można ją również wysłać z opłatą rejestracyjną w wysokości $100 na podany na karcie adres.

Istnieje możliwość otwarcia klasy 1 również w sobotę, jeżeli zapisze się wystarczająca grupa dzieci (minimum 10).

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO:

Zmiana piątkowa – 14 maja – rozpoczęcie uroczystości o godzinie 6:00 – zakończenie o godzinie 7:00 – budynek szkolny będzie dostępny dla nas nie wcześniej jak o godzinie 5:50 – spotkanie w Forum Room.

Zmiana sobotnia – 15 maja – zajęcia szkolne odbędą się normalnie – krótki program artystyczny na ostatniej lekcji w godzinach 11:30-12:30.

JM