biuletyn 8/20/2010

20 Sier

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY PANU SŁAWKOWI LORENC ZA DWULETNIĄ WSPÓŁPRACĘ ZE SZKOŁĄ.

PANU WITKOWI STANISŁAWSKIEMU DZIĘKUJEMY ZA CHĘĆ POMOCY, ZAANGAŻOWANIE I PRZEJECIE OBOWIĄZKÓW WEBMASTERA.

BEZ ICH POMOCY NASZA STRONA INTERNETOWA NIE MOGŁABY SPRAWNIE FUNKCJONOWAĆ.

INFORMUJEMY, ŻE ADRES E-MAILOWY SZKOŁY ULEGŁ ZMIANIE.  NOWY ADRES: polskaszkolanaperville@gmail.com

ZAPISY DO SZKOŁY:

Zapisy do szkoły odbędą się w bibliotece publicznej w Naperville w piątek, 27 sierpnia w godzinach od 6-8:30. Zapraszamy!

Podczas zapisów będzie można kupić podręczniki. Poszukujemy chętnych rodziców do pomocy przy sprzedaży.  Chętnych prosimy o kontakt z Barbarą Pańczyk: 630 922 1751.

Zajęcia szkolne wznawiamy w piątek, 10 września w budynku Freshman campus Neuqua Valley High School. Tego dnia również będzie można zakupić podręczniki. Zajęcia odbywać się będą, tak jak w ubiegłym roku, w godzinach od 5:30-8:30.

KALENDARZ NA ROK SZKOLNY 2010/2011 JUŻ GOTOWY.  MOŻNA RÓWNIEŻ POBRAĆ KALENDARZ W FORMACIE PDF DO WYDRUKU.  ZASTRZEGAMY SOBIE JEDNAK PRAWO DO ZMIAN W KALENDARZU.  BĘDZIEMY NA BIEŻĄCO INFORMOWAĆ O WSZELKICH ZMIANACH.

KONKURS FOTOGRAFICZNY OGŁOSZONY PRZEZ POLISH FRIENDS OF NAPERVILLE (kliknij na zdjęcie, aby powiększyć):

PIKNIK INTERCLUB:

TROCHĘ HISTORII:

Tutaj znajdziecie państwo ciekawy artykuł na temat syna Heleny Modrzejewskiej, Ralpha Modjeskiego.

JM