RSS

biuletyn 10/17/2010

17 Paźdź

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Polish Friends of Naperville
 2. Edyta Straczyński, MD
 3. Kowalczyk Orthodontics
 4. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 5. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
 6. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
 7. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
 8. Joanna Rysmanowska – dyplomowana kosmetyczka
 9. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
 10. Baltic Networks
 11. Wojciech Dubis
 12. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
 13. Augustyn & Associates, Ltd
 14. Jarek Spychalski – Polski Elvis Presley
 15. Math Kangaroo in USA

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW:

Z początkiem września umożliwiamy naszym sponsorom ponowną reklamę na naszej stronie internetowej i w naszych cotygodniowych biuletynach. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy dziękując jednocześnie za wsparcie finansowe szkoły. Jesteśmy wszystkim dozgonnie wdzięczni. W sprawie reklamy w szkolnym biuletynie prosimy o kontakt z Joanną Miezin 630 428 9840.

UCZNIOWIE, KTÓRZY NIE WYKUPILI BILETU NA PIĄTKOWE (10/15/2010) PRZEDSTAWIENIE ANDRZEJA ROJKI „WESOŁA SZKOŁA” ($7.00) PROSZENI SA O ZGŁOSZENIE SIĘ DO WYCHOWAWCY LUB DYREKCJI.

KONKURS DLA DZIECI Z NAGRODAMI:

SuperKid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli – jeden ze sponsorów naszej szkoły – zapowiedział konkurs dla dzieci pod tytułem: „Moja przygoda z językiem obcym. Jakiego języka uczy się twoje dziecko?” Dla naszych dzieci, wychowujących się poza granicami Polski, język polski jest językiem, może niezupełnie obcym, ale drugim. Zapraszamy chętne dzieci do wzięcia udziału w konkursie i opisanie lub namalowanie swojej przygody z nauką języka polskiego. Dziecko może wygrać nie tylko dla siebie nagrodę rzeczowa, ale również dla szkoły bezpłatną prenumeratę w serwisie superkid.pl, gdzie nauczyciele mogą korzystać z bardzo cennych materiałów edukacyjnych. Prace muszą być złożone w szkole nie później niż w piątek 10/22/2010, gdyż będą wysyłane do Polski i muszą tam dotrzeć na 30 października. Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajdziecie państwo tutaj.

PROGRAM „PO PROSTU KOBIETA”:

Z okazji 100 rocznicy powstania Głosu Polek, gazety wychodzącej przy Związku Polek w Ameryce, w dniach 22, 23, 24 października, organizatorzy serdecznie zapraszają na trzydniową “celebrację kobiet”. Wszystkie imprezy tego niecodziennego przedsięwzięcia odbywać się będą w sali-galerii mieszczącej się w budynku głównej siedziby Związku Polek w Ameryce, pod adresem: 6643 N. Northwest Hwy., Lower Level, Chicago, Illinois, 60631.

SZCZEGÓŁOWY PLAN IMPREZY ZNAJDZIECIE PAŃSTWO TUTAJ

10/12/2010 MINĘŁA 170 ROCZNICA URODZIN HELENY MODRZEJEWSKIEJ:

Z tej okazji w najbliższy piątek, 10/22/2010, będziemy mieć skromną wystawę poświęconą naszej patronce. Zachęcamy wszystkich do zatrzymania się i zapoznania się z wystawą. Wszelkie dodatkowe zdjęcia, rysunki, eksponaty czy pomysły są bardzo mile widziane. Zachęcamy uczniów, rodziców, nauczycieli do wzbogacania naszej szkolnej kolekcji poświęconej życiu i twórczości Heleny Modrzejewskiej. Dziękujemy.

24 PAŹDZIERNIKA OBEJRZYMY W TELEWIZJI DOKUMENTALNY FILM O HELENIE MODRZEJEWSKIEJ:

 • Premiera filmu Barbary Myszyńskiej pt. „Modjeska Woman Triumphant” odbyła się we wrześniu 2009 roku
 • Gdzie będzie można obejrzeć ten film ponownie? – WTTW HD Chicago PBS Channel 11
 • Kiedy? – niedziela, 10/24/2010 o godzinie 4PM
 • Zachęcamy uczniów starszych klas do obejrzenia filmu
 • 12 października wypada 170 rocznica urodzin Heleny Modrzejewskiej – będzie konkurs w oparciu o film

ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE POLONIJNE ORAZ WYSTAWĘ POŚWIĘCONĄ JANOWI PAWŁOWI II W KOŚCIELE ST. PETER AND PAUL W NAPERVILLE

NA WYSTAWĘ (W SALI PARAFIALNEJ PRZY KOŚCIELE) ZAPRASZA KSIĄDZ MAREK, WIKARIUSZ Z KOŚCIOŁA ST. PETER AND PAUL W NAPERVILLE.

JM


 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 17 października, 2010 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: