biuletyn 12/5/2010

05 Gru

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Joanna Rysmanowska – dyplomowana kosmetyczka
  2. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  3. Baltic Networks
  4. Wojciech Dubis
  5. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
  6. Augustyn & Associates, Ltd
  7. Jarek Spychalski – Polski Elvis Presley
  8. Math Kangaroo in USA
  9. Polish Friends of Naperville
  10. Edyta Straczyński, MD
  11. Kowalczyk Orthodontics
  12. Krystyna Hazlett – Certified Fitter – Krawcowa
  13. BP Fabric of American Found – dekujemy pani Monice Kujawie
  14. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  15. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  16. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  17. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW:

Z początkiem września umożliwiamy naszym sponsorom ponowną reklamę na naszej stronie internetowej i w naszych cotygodniowych biuletynach. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy dziękując jednocześnie za wsparcie finansowe szkoły. Jesteśmy wszystkim dozgonnie wdzięczni. W sprawie reklamy w szkolnym biuletynie prosimy o kontakt z Joanną Miezin 630 428 9840.

• WIGILIA SZKOLNA – piątek 10 grudnia 2010

– zajęcia piątkowe odbędą się wyjątkowo w Lunch Room w City Hall w Naperville pod adresem: 400 South Eagle Street, Naperville IL 60540

– Wigilia szkolna odbędzie się w godzinach zajęć, czyli tak jak zwykle od 5:30 do 8:30

– wychowawczynie klas przygotują temat świąteczny (wykonywanie ozdób, słuchanie i śpiewanie kolęd itp.)

– w sprawie poczęstunku należy kontaktować się z „trojkami klasowymi”, które są odpowiedzialne za organizację poczęstunku  wigilijnego – mamy do dyspozycji kuchnię

– wigilijny poczęstunek dla dzieci będzie podany o godzinie 7:30

– tylko uczniowie i rodzice z trójek klasowych, odpowiedzialni za przygotowanie poczęstunku, biorą udział w szkolnej Wigilii

– uczniowie będą przygotowywać paczkę dla żołnierzy polskich stacjonujących w Afganistanie; prosimy wszystkich uczniów o przyniesienie w miarę możliwości następujących artykułów, które zostaną zapakowane dla żołnierzy: szczoteczki i pasty do zębów, mydła, szampony, granola bars, orzeszki, ciastka (nie czekoladowe), ściereczki (wipes), papierki do suszenia prania (żołnierze wkładają je do butów)

– uczniowie również będą pisać od siebie kartki świąteczne dla żołnierzy polskich w Afganistanie (tak jak robiliśmy to w ubiegłym roku)

– więcej informacji dotyczących paczki dla polskich żołnierzy znajdziecie Państwo tutaj

– mile widziana jest donacja pieniężna dla żołnierzy

– prosimy o przynajmniej symbolicznego dolara od każdego ucznia

– na ostatniej lekcji, pół godziny przed zakończeniem zajęć, przyjdzie Święty Mikołaj z paczkami dla wszystkich uczniów (paczki ufundowane będą z dochodu z imprezy Mikołajkowej 4 grudnia)

– najlepiej zaparkować samochody w podziemiach, stamtąd jest bezpośrednie wejście do sali; rodzice, którzy wybiorą parking na górze, muszą zejść na dół do Lunch Room

• zajęcia w bibliotece – piątek 17 grudnia 2010 – dokładne informacje już wkrótce

WAŻNE DATY DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH:

Pierwsza Komunia św. – grupy

Znane są już grupy dzieci na poszczególne godziny przyjęcia Pierwszej Komunii św., dnia 30 kwietnia 2011 roku.

Uroczyste przyjęcie Pierwszej Komunii św. odbędzie się w naszej wspólnocie 30 kwietnia 2011 roku w dwóch grupach:

• O godz. 10.00am – Szkoła św. Faustyny: klasy 3A, 3B, 3E, 3F;
  • O godz.1.00pm – Szkoła św. Faustyny: klasy 3C, 3D, Szkoła Czesława Miłosza, Szkoła Gen. Wł. Sikorskiego i Szkoła Heleny Modrzejewskiej.

Dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Św. zapraszamy na niedzielne Msze św. o godz. 11:00am.

WAŻNE SPOTKANIE DLA BIERZMOWANYCH:

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania

W grudniu (14, 15 i 16) odbędą się w kościele (na chórze) o godz. 7.00 pm spotkania dla kandydatów do bierzmowania.

• 14 grudnia (wtorek): klasy z piątku (ze szkoły im. św. Faustyny w Lombard);
  • 15 grudnia (środa): klasy z soboty (ze szkoły im. św. Faustyny w Lombard);
  • 16 grudnia (czwartek): grupa niedzielna, Szkoły z: Schaumburga, Itasca, Naperville.

WYSPA DZIECI ZAPRASZA NA PRZEDŚWIĄTECZNE WARSZTATY PLASTYCZNE:

JM