biuletyn 1/4/2011

03 Sty

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Wojciech Dubis
  2. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
  3. Augustyn & Associates, Ltd
  4. Jarek Spychalski – Polski Elvis Presley
  5. Math Kangaroo in USA
  6. Polish Friends of Naperville
  7. Edyta Straczyński, MD
  8. Kowalczyk Orthodontics
  9. Krystyna Hazlett – Certified Fitter – Krawcowa
  10. BP Fabric of American Found – dekujemy pani Monice Kujawie
  11. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  12. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  13. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  14. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  15. Joanna Rysmanowska – dyplomowana kosmetyczka
  16. Shining Star – polskie przedszkole
  17. Polished
  18. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  19. Baltic Networks

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW:

Z początkiem września umożliwiamy naszym sponsorom ponowną reklamę na naszej stronie internetowej i w naszych cotygodniowych biuletynach. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy dziękując jednocześnie za wsparcie finansowe szkoły. Jesteśmy wszystkim dozgonnie wdzięczni. W sprawie reklamy w szkolnym biuletynie prosimy o kontakt z Joanną Miezin 630 428 9840.

PROSIMY O ZAPISY NA DYŻUR SZKOLNY

WZNAWIAMY ZAJĘCIA W NOWYM ROKU KALENDARZOWYM:

Wznowienie zajęć odbędzie się w najbliższy piątek, 7 stycznia. Zajęcia odbędą się w budynku szkolnym.

OSTATNIE W TYM ROKU SZKOLNYM ZAJĘCIA W BIBLIOTECE:

W piątek, 14 stycznia zajęcia odbędą się w bibliotece (ostatni raz w tym roku szkolnym). Będzie wynajęta kuchnia. Dzieci będą mogły kupić sobie coś do zjedzenia (snack) i  zjeść w salach, w których odbędą się zajęcia (wyłącznie w czasie przerwy).

WAŻNA INFORMACJA DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH:

Poświęcenie książeczek dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w niedzielę, 16 stycznia, podczas Mszy św. o godz. 1:00pm. Obecność wszystkich dzieci obowiązkowa.

WAŻNA INFORMACJA DLA BIERZMOWANYCH:

Dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania pojawiła się informacja m.in. o spotkaniu z rodzicami.

Do końca grudnia 2010 roku należało dostarczyć do trójek klasowych metrykę chrztu, formularz kandydata do bierzmowania, formularz świadka oraz $100.

• Spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania odbędzie się 6 stycznia 2011 w kościele o godz. 7.30pm.
  • Do 16 stycznia 2011 należy napisać i oddać do katechety dwie prace: „Dlaczego chcę przyjąć sakrament bierzmowania?” oraz „Mój patron bierzmowania”. Dane techniczne: minimum pół strony formatu A4, pismo ręczne (nie na komputerze). Pomocą w napisaniu pracy o patronie mogą być materiały zamieszczone na stronie internetowej: http://www.brewiarz.pl/czytelnia/swieci/alfabet.php3
  • 28 i 29 stycznia 2011 na katechezie szkolnej odbędzie się egzamin z małego katechizmu.
  • W styczniu odbędą się w kościele (na chórze) o godz. 7.00 pm spotkania dla kandydatów do bierzmowania.

– 18 stycznia (wtorek): klasy z piątku (ze szkoły im. św. Faustyny w Lombard);
– 19 stycznia (środa): klasy z soboty (ze szkoły im. św. Faustyny w Lombard);
20 stycznia (czwartek): grupa niedzielna, Szkoły z: Schaumburga, Itasca, Naperville.

TERMIN KULIGU ULEGŁ ZMIANIE:

Termin kuligu został przesunięty (z 9/16 stycznia) na niedzielę 23 stycznia albo 30 stycznia. Miejmy nadzieję, że do tego czasu spadnie trochę śniegu, bo od tego zależeć będzie, czy kulig dojdzie do skutku.
JM