biuletyn 1/9/2011

09 Sty

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
  2. Augustyn & Associates, Ltd
  3. Jarek Spychalski – Polski Elvis Presley
  4. Math Kangaroo in USA
  5. Polish Friends of Naperville
  6. Edyta Straczyński, MD
  7. Kowalczyk Orthodontics
  8. Krystyna Hazlett – Certified Fitter – Krawcowa
  9. BP Fabric of American Found – dekujemy pani Monice Kujawie
  10. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  11. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  12. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  13. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  14. Joanna Rysmanowska – dyplomowana kosmetyczka
  15. Shining Star – polskie przedszkole
  16. Polished
  17. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  18. Baltic Networks
  19. Wojciech Dubis

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW:

Z początkiem września umożliwiamy naszym sponsorom ponowną reklamę na naszej stronie internetowej i w naszych cotygodniowych biuletynach. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy dziękując jednocześnie za wsparcie finansowe szkoły. Jesteśmy wszystkim dozgonnie wdzięczni. W sprawie reklamy w szkolnym biuletynie prosimy o kontakt z Joanną Miezin 630 428 9840.

OSTATNIE W TYM ROKU SZKOLNYM ZAJĘCIA W BIBLIOTECE:

W piątek, 14 stycznia zajęcia odbędą się w bibliotece (ostatni raz w tym roku szkolnym). Będzie wynajęta kuchnia. Dzieci będą mogły kupić sobie coś do zjedzenia (snack) i  zjeść w salach, w których odbędą się zajęcia (wyłącznie w czasie przerwy).

PIERWSZA MATURA W NASZEJ SZKOLE:

W piątek, 21 stycznia nasi pierwsi maturzyści przystąpią do egzaminu dojrzałości z historii. Grupa została przygotowana przez panią Renatę Kądziołkę. Dziękujemy i życzymy powodzenia.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE:

W piątek, 21 stycznia uczniowie od przedszkola do klasy4 włącznie, przedstawią krótki program artystyczny swoim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta. Wynajęta będzie na tę okoliczność kafeteria (od godz. 7:30 do 8:30). Zapraszamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków.

KOŃCZY SIĘ TERMIN ZAPISU NA KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR:

Happy New Year to all Math Kangaroo Families – in good health, with prosperity and kids proud of their school achievements!
Many of you have been already registered for XIV Math Kangaroo in USA. Time is running out and so please register today and do not pay late fee:
See you all on Thursday, March 17. If you have any questions, please send them to me. I will gladly answer them.
Happy 2011!
Sincerely,

Maria Omelanczuk: maria@mathkangaroo.org

INFORMACJA DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH:

W poprzednim biuletynie podawaliśmy już informację dotyczącą poświęcenia książeczek dzieci pierwszokomunijnych.

Chcieliśmy również dodać, że w sobotę, 29 stycznia, po Mszy Świętej o godzinie 6:00P.M., w Kościele w Lombard odbędzie się zebranie wszystkich rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Obecność rodziców obowiązkowa.

NOWA STRONA EDUKACYJNA DLA NASZYCH UCZNIÓW:

Stworzyliśmy stronę edukacyjna (Gry edukacyjne) dla naszych uczniów. Będą mogli znaleźć tam wiele pomocy i gier edukacyjnych. Na początek zamieściliśmy tam m.in. Interaktywną historyczną mapę Polski, która pomoże uczniom przy nauce historii oraz grę językową uczącą nazw miesięcy. Prosimy o sugestie i propozycje. Dziękujemy za pomoc w rozwoju strony dla uczniów.

Zapraszamy chętnych rodziców i znajomych do pomocy przy kuligu: sprzedaż biletów, pomoc w kuchni. Dla osób zaangażowanych w usprawnienie przebiegu kuligu wstęp i lunch będzie gratis.

AKCJA POMOCY DLA DZIECI Z ZAKŁADU LECZNICZO-WYCHOWAWCZEGO W GLIWICACH:

Szkoła nasza organizuje akcję zbierania zabawek (mogą być używane) i odzieży dla dzieci z Zakładu Leczniczo-Wychowawczego w Gliwicach. Wszyscy zainteresowani tą akcją mogą przynosić rzeczy do szkoły. Paczki będą pakowane przez uczniów klas starszych. Zachęcamy uczniów o złożenie donacji w wysokości $1.oo od dziecka na pokrycie kosztów przesyłki.

JM