biuletyn 3/13/2011

13 Mar

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  19. Krystyna Hazlett – Certified Fitter – Krawcowa
  20. BP Fabric of American Found – dziękujemy pani Monice Kujawie
  21. PLUS ELECTRIC, INC. – Electrical Contractor

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

ZAJĘCIA PIĄTKOWE 25 MARCA ODBĘDĄ SIĘ WYJĄTKOWO W BIBLIOTECE – TYM RAZEM JUŻ NA PEWNO PO RAZ OSTATNI W TYM ROKU:

Z uwagi na to, że niespodziewanie 4 lutego zajęcia w naszej szkole zostały odwołane z przyczyn od nas niezależnych, musimy stracone 4 lekcje kiedyś odrobić, aby uczniowie nasi nie byli stratni. Aby nie przesuwać zakończenia roku na późniejszy termin, postanowiliśmy wykorzystać przerwę wiosenną i odrobić stracone zajęcia 25 marca w bibliotece. Początkowo dzień ten miał być dniem wolnym dla naszych uczniów. Prosimy o naniesienie tej poprawki w kalendarzach oraz o przekazanie tej wiadomości wszystkim znajomym, aby dotarła ona do wszystkich. Rozkład sal pozostaje bez zmian.

WAŻNE INFORMACJE:

• RODZINY, KTÓRE NIE UIŚCIŁY OPŁATY ZA BIEŻĄCY ROK SZKOLNY PROSZONE SĄ O KONTAKT Z DYREKCJĄ

• W KWIETNIU ROZPOCZYNAMY ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2011/2012

• PROSIMY O ZAPISYWANIE SIĘ NA DYŻUR SZKOLNY – PRZYPOMINAMY, ŻE KAŻDA RODZINA POWINNA ODPRACOWAĆ DYŻUR W SZKOLE TYLKO JEDEN RAZ W ROKU

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO:

* gdzie: Eola Community Center, 555 South Eola Road, Aurora, IL 60504

* kiedy: 26 marca o 3 po południu

* JEST JESZCZE SPORO MIEJSC

* Wszelkie informacje o turnieju i formularz rejestracyjny są zamieszczone na stronie internetowej Fox Valley Table Tennis Club

* Udział w turnieju kosztuje $20 (dorośli) i $15 (młodzież) co gwarantuje 5 meczy w systemie każdy z każdy

* Na stronie klubu jest też  informacja o treningach w środy i piątki od 6:30 do 9:30 wieczorem.  Jeśli ktoś dawno już nie grał może przyjść i przygotować się do turnieju lub po prostu pograć dla przyjemności.  Jeśli klub przy Eola jest zbyt daleko aby dojeżdżać 2 razy w tygodniu, zainteresowany graniem może znaleźć najbliższy klub na stronie ‚Illinois TT clubs‚.  Są tam informacje o godzinach spotkań każdego klubu, kosztach, ilości stołów, warunkach lokalowych i jak dojechać.

„LATO W NOHANT” JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA – OSTATNIA SZANSA OBEJRZENIA FANTASTYCZNEGO SPEKTAKLU W COPERNICUS CENTER:

KONKURS MATEMATYCZNY KANGUR JUŻ W TYM TYGODNIU – CZWARTEK 17 MARCA 2011:

KOLONIE LETNIE W YORKVILLE:

• FANTASTYCZNY SPOSÓB DLA DZIECI W WIEKU 7-14 LAT NA CIEKAWE SPĘDZENIE WAKACJI

• TURNUSY TYLKO W LIPCU I PIERWSZEJ POŁOWIE SIERPNIA

PROPOZYCJA POZALEKCYJNYCH ZAJĘĆ PLASTYCZNYCH:

Wychodzimy z propozycją utworzenia kółka plastycznego. Zajęcia te odbywałyby się w soboty w bibliotece w godzinach do ustalenia, np. 10:00 do 12:00. Na zajęciach uczniowie uzdolnieni plastycznie, lub chcący rozwijać się plastycznie, wykonywaliby wiele różnych prac i projektów plastycznych. Tematyka zajęć dotyczyłaby  polskich tradycji oraz polskich świat kościelnych i państwowych. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z dyrekcją. Klasa będzie mogła powstać jeśli zgłosi się przynajmniej 6 uczniów.

OGŁOSZENIE:

Mama 2 maluchów zaopiekuje się dziećmi w swoim domu w Naperville
– od poniedziałku do piątku, w godzinach 6am-6pm
– z wyżywieniem
– ogrodzony ogródek z huśtawkami
– mówimy tylko po polsku
– zapraszamy na cały tydzień, na godziny lub okazyjnie
– niedaleko polskiej szkoły
– tel. 630-287-0308