Parada 3 Maja

04 Maj

PARADA JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 7-GO MAJA 2011:

• Polska Szkoła Heleny Modrzejewskiej oraz Polski Klub Polish Friends of Naperville wezmą po raz trzeci udział w Paradzie 3 majowej.
  • Będziemy iść z numerem 13.
  • Wszystkie grupy uczestniczące w paradzie spotkają się w Chicago o godz. 11:30.
  • Wymarsz  trasą Columbus Drive  na odcinku od ulicy Balbo Drive do Monroe o godz. 11:20 rano na północ do Monroe.
  • Uczniowie do klasy 5 włącznie mogą jechać wyłącznie pod opieką rodziców. Starsi uczniowie będą mieli zapewniona opiekę wychowawców lub dyrekcji.
  • Wyjazd z Naperville kolejką Metry – zbiórka na stacji przy 59 (6S310 Rt. 59, Aurora) o godzinie 9:00 rano, wyjazd o godzinie 9:20.
  • Osoby mieszkające blisko centrum Naperville mogą do nas dołączyć, wsiadając na stacji przy 105 E. 4th Ave, Naperville.
  • Bilety za przejazd są w cenie $7.00 od osoby. Dzieci do 12 lat jada za darmo. Bilety można zamówić w kasie wcześniej, albo kupić w pociągu u kontrolera.
  • Dojeżdżamy do Chicago Union Station, Canal St. miedzy Adams & Jackson Blvd. Na miejsce – skąd ruszy pochód – dochodzimy pieszo.
  • Ubierzmy się odpowiednio do pogody; oczywiście w kolory patriotyczne. Mile widziane chorągiewki i inne elementy dekoracyjne.
  • Jeśli pogoda dopisze planujemy zrobienie nowego grupowego zdjęcia pod Fontanną Buckingham na naszą stronę szkolną.
  • Zabierzcie ze sobą lunch i coś do picia, ewentualnie kieszonkowe na lunch w McDonald.
  • Parada będzie transmitowana następnego dnia na kanale ABC-TV Channel 7 w Chicago.
  • Po zakończeniu parady o godzinie 14:00 odbędzie się wielki koncert w Millenium Park. Wstęp wolny!!!
  • Prosimy, chodźcie z nami! Pokażmy się jako prężna grupa z Naperville!
  • Więcej informacji na temat tegorocznej parady na stronie http://www.may3parade.org