biuletyn 8/22/2011

23 Sier

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

1. Wojciech Dubis
  20. Polished
  21. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  22. Baltic Networks

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ – DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW! – CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – SPONSOR ME! – DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE:

• SPONSOR ME! – Wszystkich chętnych reklamowaniem się na naszej stronie szkolnej zapraszamy do wysłania cyfrowej wizytówki na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com (powracający sponsorzy, których wizytówka nie uległa zmianie, nie muszą wysyłać wizytówki ponownie) oraz przekazanie $100 na cele szkolne. Prosimy dołączyć również adres strony internetowej biznesu jeśli firma reklamująca się takową posiada.
  • DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE – Czeka można przynieść do szkoły osobiście lub wysłać (z dopiskiem: Sponsor) na adres pocztowy: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.
  • DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW!  – Zapraszamy wszystkich chętnych, i tych wiernych sponsorów, powracających każdego roku, jak i nowych, chcących dołączyć do grupy Szkolnych Sponsorów.
  • NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – Przypominamy, że przekazanie $100 na cele szkolne gwarantuje całoroczną (rok szkolny) reklamę, tzn. od początku września do końca lata przyszłego roku kalendarzowego.  Wizytówka sponsora pozostaje umieszczona w Dziale: Nasi Sponsorzy na cały rok szkolny i jest do wglądu każdego zaglądającego tam gościa, jak również cała lista sponsorów dołączana jest do cotygodniowego biuletynu szkolnego, rozsyłanego do każdego rodzica.
  • CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – Wizytówki w Dziale: Nasi Sponsorzy pojawiają się w kolejności zgłoszenia, natomiast lista sponsorów dołączana do biuletynu ulega rotacji każdego tygodnia.
  • Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie.

PODRĘCZNIKI UŻYWANE – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO BARDZO OPŁACALNEJ I BARDZO EKOLOGICZNEJ AKCJI – WYMIANY PODRĘCZNIKÓW NA STRONIE SZKOLNEJ

Więcej informacji w dziale „Podręczniki używane”

Podajemy listę potrzebnych podręczników.

Pozycje zaznaczone na CZERWONO nie mogą być odsprzedane młodszemu uczniowi, gdyż są w formie ćwiczeń i są już wypełnione. Podręczniki zaznaczone na ZIELONO można wystawiać na sprzedaż na naszej stronie.

Obok każdej pozycji umieszczona jest cena nowej książki/ćwiczeń. Mamy nadzieję, że będzie to pomocne w wycenie używanych podręczników. Zapraszamy. Oto lista.

ZEBRANIE RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI, ZAPISY DO SZKOŁY I SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW:

Zebranie rodziców z nauczycielami, zapisy do szkoły na rok szkolny 2011/2012 i sprzedaż podręczników odbędą się w piątek, 26 sierpnia o godzinie 6:00-8:30PM w Bibliotece Publicznej w sali A. Zapraszamy.

Potrzebni są rodzice do pomocy przy sprzedaży podręczników. Pomoc przy sprzedaży podręczników będzie traktowana jako odpracowany dyżur. Chętnych prosimy o kontakt z Barbarą  Pańczyk.

Uwaga! Zaczynamy 4 rok działalności naszej szkoły:

Zajęcia rozpoczynają się 9 września. Jak zwykle spotykamy się tego dnia w Neuqua Valley High School w godzinach 5:30-8:30. Tego dnia odbędą się już pierwsze zajęcia. Prosimy więc o to, aby w najbliższy piątek, 26 sierpnia, przyjść na umówione spotkanie z nauczycielami, aby dokonać ostatecznej rejestracji (jeśli tego jeszcze nie dokonaliśmy) i zakupić podręczniki, po to by w pierwszy dzień szkoły dzieci nasze mogły już – w pełni wyposażone w pomoce szkolne – rozpocząć zajęcia i w pełni skorzystać z lekcji.

Załączamy wreszcie szkolny kalendarz na rok szkolny 2011/2012. Jest to niestety dopiero wstępna propozycja. Niektóre daty nie są jeszcze potwierdzone.  Zastrzegamy sobie więc prawo do zmian w kalendarzu. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować. Prosimy śledzić więc cotygodniowy biuletyn.

PIKNIK JUŻ WE WRZEŚNIU – chętni do pomocy przy pikniku oraz zainteresowani reklamą na pikniku proszenia są o kontakt z Barbarą Pańczyk:

JM