RSS

biuletyn 8/22/2011

23 Sier

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Wojciech Dubis
 2. superkid.pl – przewodnik dla rodziców i nauczycieli
 3. Augustyn & Associates, Ltd
 4. Jarek Spychalski – Polski Elvis Presley
 5. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
 6. Math Kangaroo in USA
 7. Polish Friends of Naperville
 8. Edyta Straczyński, MD
 9. Kowalczyk Orthodontics
 10. Krystyna Hazlett – Certified Fitter – Krawcowa
 11. BP Fabric of American Found – dziękujemy pani Monice Kujawie
 12. PLUS ELECTRIC, INC. – Electrical Contractor
 13. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 14. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
 15. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
 16. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
 17. Anna’s Calligraphy
 18. Joanna Rysmanowska – dyplomowana kosmetyczka
 19. Shining Stars – przedszkole
 20. Polished
 21. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
 22. Baltic Networks

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ – DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW! – CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – SPONSOR ME! – DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE:

 • SPONSOR ME! – Wszystkich chętnych reklamowaniem się na naszej stronie szkolnej zapraszamy do wysłania cyfrowej wizytówki na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com (powracający sponsorzy, których wizytówka nie uległa zmianie, nie muszą wysyłać wizytówki ponownie) oraz przekazanie $100 na cele szkolne. Prosimy dołączyć również adres strony internetowej biznesu jeśli firma reklamująca się takową posiada.
 • DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE – Czeka można przynieść do szkoły osobiście lub wysłać (z dopiskiem: Sponsor) na adres pocztowy: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.
 • DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW!  – Zapraszamy wszystkich chętnych, i tych wiernych sponsorów, powracających każdego roku, jak i nowych, chcących dołączyć do grupy Szkolnych Sponsorów.
 • NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – Przypominamy, że przekazanie $100 na cele szkolne gwarantuje całoroczną (rok szkolny) reklamę, tzn. od początku września do końca lata przyszłego roku kalendarzowego.  Wizytówka sponsora pozostaje umieszczona w Dziale: Nasi Sponsorzy na cały rok szkolny i jest do wglądu każdego zaglądającego tam gościa, jak również cała lista sponsorów dołączana jest do cotygodniowego biuletynu szkolnego, rozsyłanego do każdego rodzica.
 • CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – Wizytówki w Dziale: Nasi Sponsorzy pojawiają się w kolejności zgłoszenia, natomiast lista sponsorów dołączana do biuletynu ulega rotacji każdego tygodnia.
 • Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie.

PODRĘCZNIKI UŻYWANE – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO BARDZO OPŁACALNEJ I BARDZO EKOLOGICZNEJ AKCJI – WYMIANY PODRĘCZNIKÓW NA STRONIE SZKOLNEJ

Więcej informacji w dziale „Podręczniki używane”

Podajemy listę potrzebnych podręczników.

Pozycje zaznaczone na CZERWONO nie mogą być odsprzedane młodszemu uczniowi, gdyż są w formie ćwiczeń i są już wypełnione. Podręczniki zaznaczone na ZIELONO można wystawiać na sprzedaż na naszej stronie.

Obok każdej pozycji umieszczona jest cena nowej książki/ćwiczeń. Mamy nadzieję, że będzie to pomocne w wycenie używanych podręczników. Zapraszamy. Oto lista.

ZEBRANIE RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI, ZAPISY DO SZKOŁY I SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW:

Zebranie rodziców z nauczycielami, zapisy do szkoły na rok szkolny 2011/2012 i sprzedaż podręczników odbędą się w piątek, 26 sierpnia o godzinie 6:00-8:30PM w Bibliotece Publicznej w sali A. Zapraszamy.

Potrzebni są rodzice do pomocy przy sprzedaży podręczników. Pomoc przy sprzedaży podręczników będzie traktowana jako odpracowany dyżur. Chętnych prosimy o kontakt z Barbarą  Pańczyk.

Uwaga! Zaczynamy 4 rok działalności naszej szkoły:

Zajęcia rozpoczynają się 9 września. Jak zwykle spotykamy się tego dnia w Neuqua Valley High School w godzinach 5:30-8:30. Tego dnia odbędą się już pierwsze zajęcia. Prosimy więc o to, aby w najbliższy piątek, 26 sierpnia, przyjść na umówione spotkanie z nauczycielami, aby dokonać ostatecznej rejestracji (jeśli tego jeszcze nie dokonaliśmy) i zakupić podręczniki, po to by w pierwszy dzień szkoły dzieci nasze mogły już – w pełni wyposażone w pomoce szkolne – rozpocząć zajęcia i w pełni skorzystać z lekcji.

Załączamy wreszcie szkolny kalendarz na rok szkolny 2011/2012. Jest to niestety dopiero wstępna propozycja. Niektóre daty nie są jeszcze potwierdzone.  Zastrzegamy sobie więc prawo do zmian w kalendarzu. O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować. Prosimy śledzić więc cotygodniowy biuletyn.

PIKNIK JUŻ WE WRZEŚNIU – chętni do pomocy przy pikniku oraz zainteresowani reklamą na pikniku proszenia są o kontakt z Barbarą Pańczyk:

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 23 sierpnia, 2011 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: