RSS

biuletyn 9/5/2011

05 Wrz

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ – DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW! – CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – SPONSOR ME! – DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE:

 • SPONSOR ME! – Wszystkich chętnych reklamowaniem się na naszej stronie szkolnej zapraszamy do wysłania cyfrowej wizytówki na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com (powracający sponsorzy, których wizytówka nie uległa zmianie, nie muszą wysyłać wizytówki ponownie) oraz przekazanie $100 na cele szkolne. Prosimy dołączyć również adres strony internetowej biznesu jeśli firma reklamująca się takową posiada.

 • DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE – Czeka można przynieść do szkoły osobiście lub wysłać (z dopiskiem: Sponsor) na adres pocztowy: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.

 • DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW!  – Zapraszamy wszystkich chętnych, i tych wiernych sponsorów, powracających każdego roku, jak i nowych, chcących dołączyć do grupy Szkolnych Sponsorów.

 • NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – Przypominamy, że przekazanie $100 na cele szkolne gwarantuje całoroczną (rok szkolny) reklamę, tzn. od początku września do końca lata przyszłego roku kalendarzowego.  Wizytówka sponsora pozostaje umieszczona w Dziale: Nasi Sponsorzy na cały rok szkolny i jest do wglądu każdego zaglądającego tam gościa, jak również cała lista sponsorów dołączana jest do cotygodniowego biuletynu szkolnego, rozsyłanego do każdego rodzica.

 • CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – Wizytówki w Dziale: Nasi Sponsorzy pojawiają się w kolejności zgłoszenia, natomiast lista sponsorów dołączana do biuletynu ulega rotacji każdego tygodnia.

 • Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie.

JUŻ WKRÓTCE PIKNIK SZKOLNY:

 • W dalszym ciągu potrzebne osoby do pomocy przy pikniku.

 • Chętnych do reklamy na pikniku prosimy o kontakt z Barbarą  Pańczyk.

ZACZYNAMY ROK SZKOLNY 2011/2012:

Uwaga! Zaczynamy 4 rok działalności naszej szkoły:

 • Zajęcia rozpoczynają się 9 września. Jak zwykle spotykamy się tego dnia w Neuqua Valley High School w godzinach 5:30-8:30. Tego dnia odbędą się już pierwsze zajęcia. Tego dnia, oraz w każdy piątek do końca września, dokonać można jeszcze rejestracji dziecka do szkoły. Będą również sprzedawane podręczniki.

 • Potrzebujemy rodziców chętnych do pomocy przy sprzedaży podręczników. Można w ten sposób zaliczyć sobie dyżur. Zapraszamy.

 • Dla uczniów zmiany sobotniej (zerówka 9:30-12:30) zapisy również odbędą się w sobotę, 10 września w Bibliotece Publicznej, w sali C.

 • Osoby, które przesłały opłatę drogą pocztową, proszone są o zgłoszenie się po rachunek do dyrekcji.

 • Listy z uczniami oraz numery klas będą przygotowane w szkole w pierwszym dniu zajęć.

 • Rodzice proszeni są również do wpisywania się na dyżur. Depozyt za dyżur wynosi $10.

POKAZ BATALISTYCZNY W LOCKPORT – 10/11 września (MAPA):

 • Stowarzyszenie Historyczne Armii Polskiej w Chicago zaprasza Państwa na spotkanie z żywą historią: plenerową rekonstrukcję walk z okresu 2 wojny światowej – walk na terenie zachodniej Europy w 1944 roku.

 • Na terenie rozległego i malowniczego parku ponad stu aktorów w mundurach wojsk polskich, amerykańskich i niemieckich, konie, autentyczne pojazdy i samoloty, sprzęt militarny i efekty pirotechniczne ukażą Państwu grozę tamtych dni.

 • To wyjątkowa okazja: przyprowadźcie swoje dzieci pokażcie im jakże ważny fragment polskiej historii, przeżyjcie to wraz z nami…

 • Imprezie będą towarzyszyć liczne pokazy, koncerty i wystawy.

 • Po dokładne informacje prosimy o odwiedzenie strony internetowej:

http://www.lockportwwii.com/
http://www.12pulkulanow.com
lub pod numerem telefonu 815/838-3621 wewnętrzny 0.

 • Impreza organizowana jest przez zarząd parku Dellwood w centrum miejscowości Lockport, IL u zbiegu ulic 171 i Woods Drive w dniach 10 i 11 września (sobota i niedziela) w godzinach od 10 rano do godzin popołudniowych.

 • WSTĘP WOLNY

 • WW II Polish Army Historical Association – A non-for profit organization

JM

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 5 września, 2011 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: