biuletyn 9/11/2011

11 Wrz

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ (STRONA OBECNIE W REMONCIE) aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w pierwszym wrześniowym biuletynie.

1. Forever Living Products
  2. Garden Fresh Market

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

LISTA WYCHOWAWCÓW NA ROK SZKOLNY 2011/2012:

Zmiana piątkowa:

Przedszkole – Lucyna Jewulski
Zerówka – Teresa Czarnecki
kl.1 – Katarzyna Nalaskowska
kl.2 – Jadwiga Konopka
kl.3 – Jolanta Kołacz
kl.4 – Agnieszka Bogdan
kl.5 – Anna Działa
kl.6 – Irena Polak
kl.7 –  Kinga Celiński
kl.8 – Kinga Celiński
kl.10 – Barbara Woskowski
PSL 2 – Bogusława LaBore
PSL 3 – Joanna Miezin
Historia – Renata Kądziołka
Geografia – Danuta Swobodnik
Religia kl.1-4 – Anna Taylor
Religia kl.5-8 – Dorota Stanek

Zmiana sobotnia:

Zerówka – Teresa Czarnecki

PIERWSZE ZADANIA DOMOWE MOŻNA JUŻ SPRAWDZIĆ W DZIALE „ZADANIA DOMOWE”

JESIENNY PIKNIK DLA POLONII W NAPERVILLE:

* Chcesz ogłosić swoja firmę i rozstawić swoje stoisko na pikniku?

* Chcesz pomóc przy organizacji pikniku? Będziemy wdzięczni. Wciąż potrzebujemy chętnych.

W powyższych sprawach prosimy o kontakt z Barbarą Pańczyk: 630 922 1751

OTWARTY LIST OD ORGANIZATORÓW COROCZNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR:

Drogie Panie i Panowie – witam w Nowym Roku Szkolnym i życzę dalszych sukcesów w Państwa wspanialej pracy nauczycielskiej.

Jeszcze raz pragnę tez podziękować za pomoc w informowaniu o konkursie w minionym roku, czego rezultatem były większe zapisy wśród Polonii i więcej polonijnych zwycięzców.

(…)

Jeżeli w Państwa szkole jest nauczyciel chętny do zorganizowania konkursu w szkole – zapraszam. Jeśli by to się wiązało z koniecznością opłaty za sale, nasza organizacja pokryłaby koszt. W ten sposób mogło by być więcej polskich uczestników i byliby bardziej widoczni. Gdyby wszystkie szkoły polskie zgodziły się przeprowadzi zapisy do konkursu, łatwiej byłoby polskie dzieci policzyć i zidentyfikować, a w konsekwencji nagrodzić w ramach polskiej grupy.

Zapisy zaczną się w najbliższy weekend i zakończa 31 grudnia, czyli praktycznie przed świętami. Konkurs odbędzie się 15 marca przeważnie o szóstej godzinie wieczorem. Zapisy będą na naszej stronie internetowej i tam są wymienione konkursowe miejsca.

Przy okazji załączam zdjęcia z Międzynarodowego Obozu Zwycięzców Kangura 2011. W naszej ekipie było 8 amerykańskich uczniów, w tym trzech polonijnych chłopców. Siedmioro dzieci nagrodzonych było obozem za najwyższe miejsca w klasach 9, 10 przez nasza organizacje. Ósmego nagrodzili w ten sposób rodzice za siódme miejsce.

Zaprośmy wszystkich polskich uczniów do Kangura 2012 – w Polsce prawie pół  miliona dzieci bierze udział.

Dziękuję za przeczytanie tego listu.

Maria Omelanczuk
MATH KANGAROO in USA
www.mathkangaroo.org
Donate now and help kids love math

OFERTA PRACY:

Poszukuję nauczyciela do przedszkola w Aurora na cały etat. Musi mieć przygotowanie pedagogiczne i mówić po angielsku.
Proszę o kontakt na tel 630 898-2596, Kasia

JM