biuletyn 1/15/2012

15 Sty

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w pierwszym wrześniowym biuletynie.

1. Math Kangaroo in USA
  2. Edyta Straczyński, MD
  3. Polskojęzyczne domowe przedszkole w Naperville
  4. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  5. Edyta Straczyński, MD
  6. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  7. Kolagen Naturalnywięcej informacji 630 922 1751
  8. American Travel Aboard, INC.
  9. BP Fabric of American Found – dziękujemy pani Monice Kujawie
  10. Pani Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  11. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
  12. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  13. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  14. Polish Friends of Naperville
  15. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  16. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
  17. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  18. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  19. Forever Living Products
  20. Garden Fresh Market

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Przypominamy rodzicom o zapisywanie się na dyżur szkolny. Każda rodzina powinna odpracować dyżur raz w roku.

Poszukujemy snowmobil’a na kulig szkolny. Prosimy o kontakt z dyrekcja. Wynagrodzimy.

Kalendarz na styczeń:

• 1/20/2012 – zajęcia w NVHS

• 1/27/2012 – zajęcia w NVHS

• Wszystkie informacje związane ze zmiana miejsca zajęć umieszczane są wcześniej w szkolnym biuletynie. Każdy rodzic powinien na bieżąco odczytywać w/w informacje (przesyłane linkiem). Jest to najtańszy i najszybszy przepływ informacji – wprowadzony przez dyrekcje w już w pierwszym roku istnienia szkoły. Dyrekcja i nauczyciele nie odpowiadają za niedoinformowanie rodziców. Jeżeli rodzice, z rożnych powodów, nie otrzymują linków ze szkolnymi biuletynami powinni zgłosić się tej sprawie do dyrektora szkoły. Można również sprawdzać szkolny kalendarz, który znajduje się na stronie, www.polskaszkolanaperville.com. Z poważaniem, Barbara Pańczyk

Uczcijmy razem Dzień Babci i Dzień Dziadka:

Klasy młodsze (od przedszkola do 4 włącznie oraz klasa 2 PSL) przygotowały krotki program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Bardzo prosimy wszystkich rodzicow o pomoc w przygotowaniu poczestunku.

Spotkanie zacznie się o godz. 7:30 w kafeterii. Zapraszamy wszystkie Babcie i wszystkich Dziadków.

Niedziela dla Olipomoc finansowa dla poszkodowanej w wypadku samochodowym naszej Rodaczki z USA, młodziutkiej dziewczyny, która już nigdy nie będzie chodzić. Szkoła nasza również organizuje zbiórkę pieniędzy. Zachęcamy do wsparcia rodziny poszkodowanej. Skrzyneczka na pieniądze dostępna w szkole. Dziękujemy.

Organizujemy akcję zbierania pieniędzy na pomoc dla Oli Blaszczuk – sparaliżowanej w wyniku wypadku samochodowego.

W szkole przy wejściu będzie wystawiona puszka na pieniądze.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu samej Oli i jej najbliższych.

7 października – na skutek nieuwagi osoby prowadzącej samochód – Ola doznała przerwania rdzenia kręgowego, w efekcie czego jest całkowicie sparaliżowana.

W chwili wypadku, była studentką II roku prawa Uniwersytetu Columbia w Nowym Jorku.

Do USA przyjechała jako sześcioletnie dziecko. Absolwentka uniwersytetów Georgetown i NYU właśnie zaczęła realizować swoje życiowe marzenia – dostała propozycję pracy w jednej

z najbardziej prestiżowych amerykańskich firm prawniczych.

Wypadek dramatycznie zmienił nie tylko plany ale i codzienne życie młodej dziewczyny!

W tej nowej a niezwykle trudnej, ciężkiej i bolesnej rzeczywistości, która stała się jej udziałem,

Ola nie straciła ducha, chce zawalczyć o siebie, o swoją przyszłość.

Czy uda jej się ukończyć szkołę i zrealizować plany – w dużej mierze zależy to także od nas, od naszej pomocy.

Ola nie może liczyć na żadne odszkodowanie.

Serdecznie dziekuje za rozpowszechnienie informacji.

JM