22 Kwi

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w pierwszym wrześniowym biuletynie.

1. Jolanta Kołacz Realtor/Associate
  2. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  3. Polish Friends of Naperville
  4. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  5. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
  6. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  7. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  8. Forever Living ProductsZAPROSZENIE NA OPEN HOUSE, INVITATION TO OPEN HOUSE
  9. Garden Fresh Market
  10. Math Kangaroo in USA
  11. Edyta Straczyński, MD
  12. Bożena’s Salon
  13. Polskojęzyczne domowe przedszkole w Naperville
  14. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  15. Edyta Straczyński, MD
  16. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  17. Kolagen Naturalnywięcej informacji 630 922 1751
  18. American Travel Aboard, INC.
  19. Face Wellness
  20. BP Fabric of American Found – dziękujemy pani Monice Kujawie
  21. Pani Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  22. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PARADA 3-MAJA W CHICAGO W TYM ROKU PLANOWANA JEST NA SOBOTĘ 5 MAJA:

Tegoroczna  parada odbędzie się 5-go maja w parku Grant’a w pobliżu pięknego jeziora Michigan w Chicago. Będzie to już 121-sza parada polskiej Konstytucji 3-cio Majowej w Chicago ku czci i pamięci tego historycznego dokumentu, pierwszej demokratycznej konstytucji w Europie i drugiej na świecie po konstytucji Stanów Zjednoczonych. Parada ściągnie do parku Grant’a tłumy widzów oraz tysiące tych, którzy będą oglądać paradę w telewizji na amerykańskich i polskich stacjach telewizyjnych. Biorąc udział w największej poza granicami Polski paradzie mamy możność pokazania że polskość to człowiek, jego ukształtowanie, wiara, tradycja i sposób bycia. Więcej informacji  http://www.may3parade.org

Szkoła nasza, już po raz czwarty, będzie mogła pokazać się na paradzie. Wyjazd tegoroczny zaplanowany jest ponownie kolejką metry, co powinno ułatwić wszystkim komunikację i dać chętnym do spędzenia więcej czasu w Śródmieściu Chicago, więcej swobody i niezależności. Do grupy naszej znów dołączy grupa Polish Friends of Naperville. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej wyjątkowej uroczystości. Pokażmy się jako prężna grupa z Naperville. Jeśli pogoda dopisze planujemy zrobienie nowego grupowego zdjęcia pod Fontanną Buckingham na naszą stronę szkolną. Więcej informacji odnośnie godziny wyjazdu i numeru, który zostanie nam przydzielony, podamy już wkrótce. Szykujmy już dzisiaj chorągiewki, koszulki, czapeczki i dobre humory.

Wciąż jeszcze są rodziny, które nie uiściły opłaty za szkołę, pomimo tego, że termin płatności mijał 31 grudnia 2011.  Prosimy o niezwłoczny kontakt z dyrekcją. Zaległe,można uregulować w szkole lub przesłać pocztą na adres P.0. B0x 9565, Naperville, IL 60567-9565. Nieuregulowanie opłaty będzie podstawą do nie wydania dziecku świadectwa ukończenia roku szkolnego.

Zaczynają się zapisy na nowy rok szkolny 2012/2013. Pozostajemy przy tej samej lokacji: Scullen.

Przy zapisie obowiązuje $110 depozyt ($10 za dyżur od każdej rodziny). Depozyt za dyżur nie obowiązuje rodzin, które w roku szkolnym 2011/2012 uiściły opłatę za dyżur i dyżur odpracowały (lista rodzin dostępna na stronie DYŻURY). Rodziny, które dyżuru nie odpracowały proszone są o zapłacenie $10.

Zajęcia piątkowe odbywać się będą bez zmian, czyli w godzinach 5:30-8:30 dla klas Przedszkole-Liceum.

Zajęcia sobotnie:

• Przedszkole 9:30-12:30

• Zerówka 11:00-2:00 lub 1:00-4:00 (klasa powstanie pod warunkiem, że utworzona będzie grupa przynajmniej 10 studentów)

Zapisy na rok 2012/2013 dla uczniów powracających trwały będą do końca czerwca. Po tym terminie opłata za rejestrację powiększona będzie o $20 za późną rejestrację.

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 18 maja. Trójki klasowe proszone są o kontakt z wychowawcami klas w sprawie przygotowania poczęstunku po uroczystości zakończenia roku szkolnego.

JM