biuletyn 4/29/2012

29 Kwi

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w pierwszym wrześniowym biuletynie.

1. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  2. Polish Friends of Naperville
  3. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  4. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
  5. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  6. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  7. Forever Living Products – Visit my Blog
  8. Garden Fresh Market
  9. Math Kangaroo in USA
  10. Edyta Straczyński, MD
  11. Bożena’s Salon
  12. Polskojęzyczne domowe przedszkole w Naperville
  13. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  14. Edyta Straczyński, MD
  15. K. J. Video – Proffesional video services for all occasions
  16. Kolagen Naturalnywięcej informacji 630 922 1751
  17. American Travel Aboard, INC.
  18. Face Wellness
  19. BP Fabric of American Found – dziękujemy pani Monice Kujawie
  20. Pani Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  21. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
  22. Jolanta Kołacz Realtor/Associate

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PARADA JUŻ W NAJBLIŻSZĄ SOBOTĘ 5-GO MAJA 2011:

• Polska Szkoła Heleny Modrzejewskiej oraz Polski Klub Polish Friends of Naperville wezmą po raz czwarty udział w Paradzie 3 majowej.
  • Będziemy iść z numerem ???????????.
  • Wszystkie grupy uczestniczące w paradzie spotkają się w Chicago o godz. 11:30.
  • Wymarsz  trasą Columbus Drive  na odcinku od ulicy Balbo Drive do Monroe o godz. 11:20 rano na północ do Monroe.
  • Uczniowie do klasy 5 włącznie mogą jechać wyłącznie pod opieką rodziców. Starsi uczniowie będą mieli zapewniona opiekę wychowawców lub dyrekcji.
  • Wyjazd z Naperville kolejką Metry – zbiórka na stacji przy 59 (6S310 Rt. 59, Aurora) o godzinie 9:00 rano, wyjazd o godzinie 9:20.
  • Osoby mieszkające blisko centrum Naperville mogą do nas dołączyć, wsiadając na stacji przy 105 E. 4th Ave, Naperville.
  • Bilety za przejazd są w cenie $7.00 od osoby. Dzieci do 12 lat jada za darmo. Bilety można zamówić w kasie wcześniej, albo kupić w pociągu u kontrolera.
  • Dojeżdżamy do Chicago Union Station, Canal St. miedzy Adams & Jackson Blvd. Na miejsce – skąd ruszy pochód – dochodzimy pieszo.
  • Ubierzmy się odpowiednio do pogody; oczywiście w kolory patriotyczne. Mile widziane chorągiewki i inne elementy dekoracyjne.
  • Jeśli pogoda dopisze planujemy zrobienie nowego grupowego zdjęcia pod Fontanną Buckingham na naszą stronę szkolną.
  • Zabierzcie ze sobą lunch i coś do picia, ewentualnie kieszonkowe na lunch w McDonald.
  • Parada będzie transmitowana następnego dnia na kanale ABC-TV Channel 7 w Chicago.
  • Prosimy, chodźcie z nami! Pokażmy się jako prężna grupa z Naperville!
  • Więcej informacji na temat tegorocznej parady na stronie http://www.may3parade.org

Zmiana w kalendarzu szkolnym:

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się tydzień wcześniej niż ostatnio zapowiadaliśmy, czyli w piątek 11 maja, 2012.  Zajęcia w polskiej szkole obejmują 30 piątków, łącznie z uroczystością zakończenia roku szkolnego.  Właśnie 11 maja wypada 30 piątek.  Przepraszamy, ale zwykle na początku roku szkolnego w kalendarzu szkolnym zaznaczamy więcej dni, by mieć pewną rezerwację w przypadku gdy odwołane są zajęcia z przyczyn niezależnych od dyrekcji.  W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Barbara Pańczyk.