biuletyn 09/05/2012

05 Wrz

Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za udział w spotkaniu z dyrekcją i nauczycielami w piątek 24 sierpnia.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Patrycji Dolega za pomoc przy sprzedaży podręczników, paniom Renacie Kadziolka i Bonnie Miga za pomoc przy zapisach na nowy rok szkolny.

SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW

Przypominamy, że do końca września prowadzona będzie sprzedaż podręczników.

Rodzice zainteresowani odstąpieniem lub sprzedażą podręczników używanych (przecena 50%) proszeni są o zgłaszanie się do dyrekcji lub bezpośrednio do pan, które będą się zajmowały sprzedażą w szkole.

Nadal poszukujemy młodzież i rodziców do pomocy.

OGŁOSZENIE

Polska Szkoła w Naperville poszukuje nauczyciela do klasy 0 na okres tymczasowy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Barbarą Pańczyk 630 922 1751.

Wspomnienia z wakacji

Zachęcamy rodziców i uczniów do podzielenia się wspomnieniami z wakacji na najbliższych zajęciach 7 września. Mile widziane zdjęcia – w szkole dostępne są projektory, tablice interaktywne oraz ekrany. Kontakt z dyrekcją 630 922 1751 lub bezpośrednio z wychowawcami klasy.

Zarezerwuj datę

Co: Piknik szkolny

Gdzie: Seger Park, 1163 Plank Rd. Naperville

Kiedy: 23 września 2012

Szczegóły wkrótce. Piknik będzie okazją do uczczenia 5 rocznicy powstania szkoły w Naperville.