RSS

biuletyn 09/09/2012

09 Wrz
REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

NASI SPONSORZY:

 1. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
 2. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
 3. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
 4. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
 5. Forever Living Products – independent consultant
 6. Garden Fresh Market
 7. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
 8. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
 9. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
 10. Polish Friends of Naperville
 11. Witold Stanislawski – prywatny sponsor
 12. Schaumburg Music

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

W miniony piątek 7 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2012/2013. Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom życzymy wytrwałości, jak najmilszych oraz niezapomnianych chwil spędzonych w szkole.

Z radością przypominamy, że wszystkie zajęcia w bieżącym roku szkolnym będą odbywały sie w Scullen Middle School, 2815 Mistflowers Ln., Naperville, IL 60564, w godzinach 17.30 – 20.30.

I Komunia Święta

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z naszej szkoły, Shamburga i Itaski odbędzie się 4 maja 2013 roku w Misji Miłosierdzia Bożego w Lombard. Pierwsze zebranie organizacyjne dla rodziców odbędzie się juz 25go września, we wtorek o godzinie 19:30 w kościele w Lombard. Organizowany będzie, również wyjazd do Sanktuarium w Meryville 6go października, o czym dokładniej zostaną Państwo poinformowani na zebraniu.

Sprzedaż podręczników

Do końca września, będziemy prowadzić sprzedaż podręczników. Przypominamy, że zamawiamy tyle podręczników ile jest zapisanych uczniów (zwrotów niestety nie przyjmujemy). Rodzice zainteresowani odstąpieniem lub sprzedażą podręczników używanych (przecena 50%) proszeni są o zgłaszanie się do dyrekcji lub bezpośrednio do pań, które będą się zajmowały sprzedażą w szkole.

Nadal poszukujemy młodzież i rodziców do pomocy.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Piknik

Już wkrótce szkolny piknik. Prosimy rodziców o zgłaszanie sie do pomocy przy wydawaniu posiłków, zainteresowanych sponsorów do wsparcia, rodziny, znajomych, przyjaciół do spędzenia niedzielnego popołudnia w uroczym parku przy nutce polskiej ballady.

Wspomnienia wakacyjnych dni

Zachęcamy do przesyłania wakacyjnych zdjęć do naszej galerii na adres polskaszkolanaperville@gmail.com z dopiskiem „zdjęcia z wakacji”. Na zachętę publikujemy zjdęcie pupilki Pani Dyrektor, suczki Sakury, zrobione na jednym z długich letnich spacerów.

 

Komunikat

Wychowawczyni klasy zerowej pani Renata Parys – Lara, będzie nieobecna w szkole, przez cztery tygodnie. Zastępstwa w klasie będą miały, wychowawczyni klas młodszych. Panie; Jolanta Kolacz-1 godzina lekcyjna, Agnieszka Bogdan – 2 godzina lekcyjna, Katarzyna Nalaskowska – 3 godzina lekcyjna, Teresa Czarnecki – 4 godzina lekcyjna.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 9 września, 2012 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: