biuletyn 09/16/2012

16 Wrz
REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  2. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
  3. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  4. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  5. Forever Living Products – independent consultant
  6. Garden Fresh Market
  7. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  8. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
  9. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  10. Polish Friends of Naperville
  11. Witold Stanislawski – prywatny sponsor
  12. Schaumburg Music

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Spotkania z Rodzicami

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek 21 września, na zebrania z rodzicami. Spotkania informacyjne odbędą się podczas zajęć lekcyjnych. Nauczyciele przedstawią programy nauczania na bieżący rok szkolny a także chętnie odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości.

Godziny zebrań:

Przedszkole: godz. 19.45

Klasa 1: zebranie w innym terminie, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Klasa 2: godz. 19.15, sala 108

Klasa 3: godz. 17.30

Klasa 4: godz. 20.15

Klasa 5: godz. 17.30

Klasa 6: godz. 20.00

Klasa 7: zebranie w innym terminie, o którym zostaną Państwo poinformowani.

Klasa 8: godz. 19.45

Klasa 11: godz. 19.00

Klasa PSL: godz. 20.00

Przedstawienie „Wesoła szkoła”

5 października będziemy gościć w naszej szkole Andrzeja Rojka z programem muzycznym „Wesoła szkoła”. Opłatę za wstęp wynoszącą $6 będą przyjmować wychowawcy klas. Serdecznie zapraszamy.

I Komunia Święta

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dla dzieci z naszej szkoły, Shamburga i Itaski odbędzie się 4 maja 2013 roku w Misji Miłosierdzia Bożego w Lombard. Pierwsze zebranie organizacyjne dla rodziców odbędzie się juz 25go września, we wtorek o godzinie 19:30 w kościele w Lombard. Organizowany będzie, również wyjazd do Sanktuarium w Meryville 6go października, o czym dokładniej zostaną Państwo poinformowani na zebraniu.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt. Serdecznie zapraszamy do pomocy przy sprzedaży podręczników, co również bedzie uznane jako odpracowany dyżur.

Piknik

Już wkrótce szkolny piknik. Prosimy rodziców o zgłaszanie sie do pomocy przy wydawaniu posiłków, zainteresowanych sponsorów do wsparcia, rodziny, znajomych, przyjaciół do spędzenia niedzielnego popołudnia w uroczym parku przy nutce polskiej ballady.