biuletyn 10/01/2012

01 Paźdź

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  2. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  3. Forever      Living Products –      independent consultant
  4. Garden      Fresh Market
  5. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  6. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
  7. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  8. Polish      Friends of Naperville
  9. Witold Stanislawski – prywatny sponsor
  10. Schaumburg      Music
  11. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  12. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor

Przedstawienie „Wesoła szkoła”

5 października będziemy gościć w naszej szkole Andrzeja Rojka z programem muzycznym „Wesoła szkoła”. Opłatę za wstęp wynoszącą $6 będą przyjmować wychowawcy klas. Serdecznie zapraszamy. Program muzyczny rozpocznie się o godzinie 19.30, zakończy o godzinie 20.30. Po zakończonym programie, uczniowie nie wracają do klas. Prosimy rodziców o odbieranie swoich dzieci z kafeterii, która znajduje sie po lewej stronie od głównego korytarza, wejściem do szkoły od strony północnej. Po prawej stronie głównego korytarza, wejściem do szkoły od strony południowej.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Ogłoszenie o pracę

Przedszkole Shining Stars ELC, 4105 Healthway Dr, Aurora poszukuje 2 nauczycieli. Zainteresowane osoby prosimy o telefon pod numer 630 898 2596.

Piknik

Dziękujemy naszym sponsorom, za dotacje na jesienny piknik 2012.
Garden Fresh Market
Anna Ferenczek

store manager
955 West 75-th Str. Naperville, IL 60565

European Deli Subs
1327 Lily Chache Ln.
Bolingbrook, IL.60490

Lasak Market & Deli
7145 S.Kingery Hwy
Willowbrook,IL60527
Popierajmy naszych sponsorów, ulotki i wizytówki są dostępne w szkole. Jednocześnie przypominamy, że cały dochód z pikniku zostanie przeznaczony na paczki świąteczne dla uczniów naszej szkoły.

Dyrekcja szkoły dziękuje; rodzicom, uczniom, nauczycielom i członkom Polskiego Klubu w Naperville za wsparcie i udział w Pikniku,
oraz za bezcenna pomoc Paniom; Joannie Kusion, Judycie Mielnickiej, Renacie Kadziolka, Bogusi La-Bore, Katarzynie Nalaskowskiej, Barbarze Woskowski, Katarzynie Kular.

Poniżej piknik w obiektywach uczestników.