RSS

biuletyn 11/04/2012

04 List

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

NASI SPONSORZY:

 1. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
 2. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
 3. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
 4. Polish      Friends of Naperville
 5. Witold Stanislawski – prywatny sponsor
 6. Schaumburg      Music
 7. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
 8. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
 9. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
 10. Danuta      Swobodnik – prywatny sponsor
 11. Forever Living Products –      independent consultant
 12. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
 13. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
 14. Garden      Fresh Market

Zebranie w sprawie bierzmowania

W niedzielę 18 listopada po mszy świętej o godz. 15.30 w kościele Miłosierdzia Bożego, 21W411 Sunset Ave. Lombard, IL 60148-1463 www.milosierdzie.us, odbędzie się zebranie rodziców młodzieży, która przystępuje do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

Studniówka tuż, tuż…

Informacja dla rodziców klasy maturalnej. Tegoroczny bal studniówkowy odbędzie się 26 stycznia 2013 r. w Oakbrook w sali bankietowej Drury Lane. Dokumenty studniówkowe wraz z opłatą muszą być dostarczone do szkoły do 30 listopada 2012.

W tej sprawie proszę o kontakt z wychowawcą klasy Małgorzata Kusnierz lub dyrekcja.

Pasowanie pierwszoklasistów

W piątek 2 listopada odbyło się uroczyste pasowanie pierwszoklasistów. Ceremonia oraz program artystyczny, przygotowany został pod kierunkiem wychowawczyni pani Teresy Czarnecki. Witamy najmłodszych uczniów w naszej szkole! Oto kilka zdjeć z uroczystości.

Zdjęcia klasowe

W miniony piątek 2 listopada fotograf pani Aleksandra Labuda, robiła zdjęcia klasowe. Informacje dotyczące zamówień i zakupu zdjęć, podamy wkrótce w następnych wydaniach biuletynu.

Ogłoszenie o pracę

Przedszkole Shining Stars ELC, 4105 Healthway Dr, Aurora poszukuje 2 nauczycieli. Zainteresowane osoby prosimy o telefon pod numer 630 898 2596.

Uwaga!

Od piątku 2 listopada 2012 wprowadzony został w naszej szkole absolutny zakaz używania podczas zajęć lekcyjnych telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych. W związku z wieloma przypadkami nadużywania swobody korzystania z telefonów przez uczniów, jesteśmy zmuszeni egzekwować zakaz. Apelujemy do rodziców o dopilnowanie dzieci. Jednocześnie przypominamy, że owy zakaz jest zawarty w regulaminie szkolnym, punkt 7 “Obowiązki ucznia”. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 4 listopada, 2012 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: