biuletyn 11/11/2012

12 List

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
  2. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  3. Polish      Friends of Naperville
  4. Witold Stanislawski – prywatny sponsor
  5. Schaumburg      Music
  6. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  7. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor
  8. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  9. Danuta      Swobodnik – prywatny sponsor
  10. Forever Living Products –      independent consultant
  11. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  12. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  13. Garden      Fresh Market
  14. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA

Zebranie w sprawie bierzmowania

W niedzielę 18 listopada po mszy świętej o godz. 15.30 w kościele Miłosierdzia Bożego, 21W411 Sunset Ave. Lombard, IL 60148-1463 www.milosierdzie.us, odbędzie się zebranie rodziców młodzieży, która przystępuje do sakramentu bierzmowania. Serdecznie zapraszamy.

Studniówka tuż, tuż…

Informacja dla rodziców klasy maturalnej. Tegoroczny bal studniówkowy odbędzie się 26 stycznia 2013 r. w Oakbrook w sali bankietowej Drury Lane. Dokumenty studniówkowe wraz z opłatą muszą być dostarczone do szkoły do 30 listopada 2012.

W tej sprawie proszę o kontakt z wychowawcą klasy Małgorzata Kusnierz lub dyrekcja.

Zdjęcia klasowe

W piątek 2 listopada fotograf pani Aleksandra Labuda, robiła zdjęcia klasowe. Wszystkie fotografie wraz z formą zamówienia dostępne są na stronie: www.MyConceptStudio.com/photos,

username: modrzejewska

password: 2828

Ogłoszenie

Prezenciki na wszystkie przyjęcia okolicznościowe.

B&M Best Creations,Inc.

Niezapomniane wspomnienia, najlepsze pomysły za najniższe ceny.

W piątek,16 listopada od godz.5;30-8;30

Zapraszamy na przedświąteczne zakupy.

Ogłoszenie

Poszukujemy dwóch kostiumów aniołka, które będą wykorzystane w tegorocznych jasełkach. Jeśli ktoś z Państwa dysponuje owymi, bardzo proszę o zgłoszenie się do dyrekcji.

Uwaga!

Od piątku 2 listopada 2012 wprowadzony został w naszej szkole absolutny zakaz używania podczas zajęć lekcyjnych telefonów komórkowych oraz innych urządzeń elektronicznych. W związku z wieloma przypadkami nadużywania swobody korzystania z telefonów przez uczniów, jesteśmy zmuszeni egzekwować zakaz. Apelujemy do rodziców o dopilnowanie dzieci. Jednocześnie przypominamy, że owy zakaz jest zawarty w regulaminie szkolnym, punkt 7 “Obowiązki ucznia”. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i współpracę.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Zapraszamy na koncert Budki Suflera