biuletyn 11/19/2012

20 List

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Małgorzata Gutowski  – prywatny sponsor
  2. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  3. Polish      Friends of Naperville
  4. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  5. Schaumburg      Music
  6. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  7. Jerzy Kornecki –      prywatny sponsor
  8. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  9. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  10. Forever Living      Products –      independent consultant
  11. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  12. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  13. Garden      Fresh Market
  14. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  15. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor

Przypominamy, że w związku z przerwą świąteczną następne zajęcia odbędą się 30 listopada 2012.

Życzenia z okazji Święta Dziękczynienia.

W wyjątkowym dniu Święta Dziękczynienia niech wdzięczność zajmie najważniejsze miejsce w Waszych sercach. W głębi duszy podziękuj za rodzinę, przyjaciół, szczęśliwe chwile, drobne radości jakie przeżywasz każdego dnia.

Niech słowo dziękuję przez cały dzień króluje oraz przez cały rok.

Gratitude is the best attitude!

Happy Thanksgiving!

Studniówka tuż, tuż…

Informacja dla rodziców klasy maturalnej. Tegoroczny bal studniówkowy odbędzie się 26 stycznia 2013 r. w Oakbrook w sali bankietowej Drury Lane. Dokumenty studniówkowe wraz z opłatą muszą być dostarczone do szkoły do 30 listopada 2012. Jeśli nie otrzymamy kompletu dokumentów i opłaty za studniówkę uczniowie naszej szkoły nie będą mogli uczestniczyć w zabawie.

W tej sprawie proszę o kontakt z wychowawcą klasy Małgorzata Kusnierz lub dyrekcja.

Zdjęcia klasowe

Zdjęcia klasowe wraz z formą zamówienia dostępne są na stronie: www.MyConceptStudio.com/photos,

username: modrzejewska

password: 2828

Zamówienia przyjmujemy do 14 grudnia.

Poniżej forma zamówienia:

Zabawa Mikołajkowa

W piątek 7 grudnia, zapraszamy uczniów od przedszkola do klasy 5-tej włącznie na Mikołajkową zabawę. Opłatę za udział w zabawie wynoszącą $5.00 od osoby, przyjmują wychowawcy klas. Każdy uczeń otrzyma paczkę ze słodyczami od Mikołaja, ufundowaną przez szkołę. Mile widziane jest także rodzeństwo uczniów naszej szkoły, nawet, jeśli nie uczęszczają jeszcze do szkoły. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

RODZICE DZIECI PRZYSTEPUJACYCH DO BIERZMOWANIA:

Przypominamy o konieczności dostarczenia kopii METRYKI CHRZTU dziecka oraz kwoty $100.

Metryki i pieniądze musza być dostarczone do 14 grudnia.

Koszulki z logo

Od najbliższy zajęć rozpoczynamy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.