biuletyn 12/02/2012

02 Gru

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  2. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  3. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  4. Polish      Friends of Naperville
  5. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  6. Schaumburg Music
  7. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  8. Jerzy Kornecki –      prywatny sponsor
  9. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  10. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  11. Forever Living Products – independent consultant
  12. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  13. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  14. Garden Fresh Market
  15. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  16. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  17. Małgorzata Gutowski  – prywatny sponsor

StudniówkaStudniówka tuż, tuż…

Informacja dla rodziców klasy maturalnej. Tegoroczny bal studniówkowy odbędzie się 26 stycznia 2013 r. w Oakbrook w sali bankietowej Drury Lane. Dokumenty studniówkowe wraz z opłatą $ 150.00 powinny być dostarczone do 30 listopada 2012, osoby, które jeszcze nieuregulowany należności prosimy o niezwłoczne dokonanie płatności. Jeśli nie otrzymamy kompletu dokumentów i opłaty za studniówkę uczniowie naszej szkoły nie będą mogli uczestniczyć w zabawie.

W tej sprawie proszę o kontakt z wychowawcą klasy Małgorzata Kusnierz lub dyrekcja.

Zdjęcia klasowe

Zdjęcia klasowe wraz z formą zamówienia dostępne są na stronie: www.MyConceptStudio.com/photos,

username: modrzejewska

password: 2828

Zamówienia przyjmujemy do 14 grudnia.

Poniżej forma zamówienia:

Forma-zamowienia

mikolajkiZabawa Mikołajkowa

W piątek 7 grudnia o godz. 19.00 – 20.30, zapraszamy uczniów od przedszkola do klasy 5-tej włącznie na Mikołajkową zabawę. Opłatę za udział w zabawie wynoszącą $5.00 od osoby, przyjmują wychowawcy klas. Każdy uczeń otrzyma paczkę ze słodyczami od Mikołaja, ufundowaną przez szkołę. Mile widziane jest także rodzeństwo uczniów naszej szkoły, nawet, jeśli nie uczęszczają jeszcze do szkoły.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

math kangKonkurs matematyczny „Kangur”

Przypominamy, że termin rejestracji do konkursu matematycznego „Kangur” upływa 15 grudnia. Dodatkowe informacje www.mathkangoo.org.

RODZICE DZIECI PRZYSTEPUJACYCH DO BIERZMOWANIA:

Przypominamy o konieczności dostarczenia kopii METRYKI CHRZTU dziecka oraz koty $100.

Metryki i pieniądze musza być dostarczone do 14 grudnia.

koszulkaKoszulki z logo

Prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Wigilia szkolna

Uprzejmie prosimy rodziców z trójek klasowych o zgłoszenie się do dyrekcji w najbliższy piątek 7 grudnia o godz. 20.00 w sprawie organizacji wigilii szkolnej.

prezentKiermasz świąteczny

Pani Elżbieta Chowaniec tradycyjnie będzie gościła w naszej szkole przed świętami 14 i 21 grudnia, jak zwykle ze swoimi świątecznymi upominkami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia jej stoiska. Pani Elżbieta jest właścicielką butiku Treasure Box.

Przypomnienie

Uprzejmie przypominamy, aby dzieci nie przynosiły do szkoły przekąsek zawierających orzechy.

andrzejki_3Andrzejki

Z okazji andrzejek w piątek 30 listopada w klasie drugiej dzieci miały okazję poznać tradycyjne zabawy i wróżby. Dużo radości wywołało ustawianie butów, każdy chciał, żeby to jego but pierwszy przeszedł przez próg. Wszystkie dzieci, mialy okazję lać wosk przez dziurkę od klucza, a potem analizować co ten kształt oznacza. Były również wróżby dotyczące przyszłości i powodzenia w miłości. Maluchy miały okazję poznać owe zwyczaje dzięki pomocy i zaangażowaniu rodziców. Serdecznie dziekujemy za pomoc.

andrzejki_1

andrzejki_2