biuletyn 12/09/2012

09 Gru

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  2. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  3. Polish      Friends of Naperville
  4. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  5. Schaumburg Music
  6. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  7. Jerzy Kornecki –      prywatny sponsor
  8. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  9. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  10. Forever Living Products – independent consultant
  11. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  12. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  13. Garden Fresh Market
  14. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  15. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  16. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  17. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine

StudniówkaStudniówka tuż, tuż…

Informacja dla rodziców klasy maturalnej. Tegoroczny bal studniówkowy odbędzie się 26 stycznia 2013 r. w Oakbrook w sali bankietowej Drury Lane. Dokumenty studniówkowe wraz z opłatą $ 150.00 powinny być dostarczone do 30 listopada 2012, osoby, które jeszcze nieuregulowany należności prosimy o niezwłoczne dokonanie płatności. Jeśli nie otrzymamy kompletu dokumentów i opłaty za studniówkę uczniowie naszej szkoły nie będą mogli uczestniczyć w zabawie.

W tej sprawie proszę o kontakt z wychowawcą klasy Małgorzata Kusnierz lub dyrekcja.

Zdjęcia klasowe

Zdjęcia klasowe wraz z formą zamówienia dostępne są na stronie: www.MyConceptStudio.com/photos,

username: modrzejewska

password: 2828

Zamówienia przyjmujemy do 14 grudnia.

Poniżej forma zamówienia:

Forma-zamowienia

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

RODZICE DZIECI PRZYSTEPUJACYCH DO BIERZMOWANIA:

Przypominamy o konieczności dostarczenia kopii METRYKI CHRZTU dziecka oraz kwoty $100.

Metryki i pieniądze musza być dostarczone do 14 grudnia.

koszulkaKoszulki z logo

Rozpoczęliśmy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Zapraszamy do zakupów.  Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

math kangKonkurs matematyczny „Kangur”

Przypominamy, że termin rejestracji do konkursu matematycznego „Kangur” upływa 15 grudnia. Dodatkowe informacje www.mathkangoo.org.

prezentKiermasz świąteczny

Pani Elżbieta Chowaniec tradycyjnie będzie gościła w naszej szkole przed świętami 14 i 21 grudnia, jak zwykle ze swoimi świątecznymi upominkami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia jej stoiska. Pani Elżbieta jest właścicielką butiku Treasure Box.

Joanna Miezin będzie gościła przed świętami w naszej szkole z produktami firmy Forever. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

christmas eve waferWigilia szkolna

W piątek 21 grudnia, odbędzie się szkolna Wigilia. Uczniowie klasy 2 pod kierunkiem wychowawczyni Katarzyny Nalaskowskiej oraz rodziców przygotowali Jasełka. Gościć będziemy Jacka Krepulca z grupy „Lombard Band”, który zaprosi naszych uczniów do wspólnego kolędowania oraz Wiktorie Palacios, która zaprezentuje kilka kolęd zagranych na skrzypcach. Dekoracją zajmą sie Państwo Slazak. Do wigilijnej dekoracji potrzebne są sztuczne choinki. W tej sprawie proszę o kontakt z dyrekcja.